مدیرعامل پتروشیمی دهدشت تغییر کرد/ اعتراض شدید نماینده کهگیلویه/ «هاشمی» به مراسم معارفه نرفت

مدیرعامل پتروشیمی دهدشت تغییر کرد.

به گزارش افتونیوز، طی حکمی از سوی ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس «محمدرضا صاحب نسق» به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی دهدشت منصوب شد.

صاحب نسق پیش از این مدیرعامل پتروشیمی بوعلی سینا بود که پس از آتش سوزی گسترده‌ای که در این مجموعه رخ داد برکنار شد.

همچنین یزدانی کاشانی مدیرعامل سابق پتروشیمی دهدشت به عنوان مدیرعامل مخازن سبز عسلویه منصوب شد.

صاحب نسق مدیرعامل جدید پتروشیمی دهدشت پس از برکناری از مسئولیت خود در پتروشیمی بوعلی مسئولیتی بر عهده نداشت و اکنون با حکم ربیعی مسئولیت مهم پتروشیمی دهدشت به وی سپرده شد.

صاحب نسق از نیروهای باتجربه صنعت پتروشیمی است که مسئولیتهای مهمی برعهده داشت که از جمله آن می توان به مدیرعاملی پتروشیمی خراسان، مدیرعاملی پتروشیمی آریانس فیلیپین و مدیرعاملی پتروشیمی بوعلی سینا اشاره کرد.

این انتصاب در حالی صورت گرفت که نماینده مردم کهگیلویه که پتروشیمی دهدشت در حوزه انتخابیه وی واقع شده ااز این تغییر بی اطلاع بوده و وقتی که در جریانم موضوع قرار می گیرد به شدت به این انتصاب اعتراض می کند و به نشانه اعتراض در مراسم معارفه حضور پیدا نکرد.

مراسم تودیع و معارفه روز ۲۹ آبان در سالن کنفرانس پتروشیمی دهدشت واقع در تهران با حضور نمایندگان هلدینگ خلیج فارس، مدیرعامل سرمایه گذاری ایرانیان  و در غیاب نماینده کهگیلویه برگزار شد.

کلنگ احداث پتروشیمی دهدشت در سال ۸۵ با حضور باهنر نائب رئیس وقت مجلس شورای اسلامی، نماینده وقت مردم کهگیلویه و برخی از مسئولان وزارت نفت در زمینی به وسعت ۹۰ هکتار به زمین زده شد و قرار بود در مدت ۱۰۰۰ روز به سرانجام برسد اما با گذشت بیش از ۱۲ سال از این کلنگ زنی، پیشرفت فیزیکی بسیار اندکی داشته است.

یکی از وعده های مهم انتخاباتی عدل هاشمی پور به سرانجام رساندن این پروژه برای مردم دهدشت بود و توانست رای اعتماد از مردم دهدشت بگیرد اما مشخص نیست تا وی بتواند تا پایان دوره نمایندگی آن را به سرانجام برساند.

  • هم استانی - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۱ /

    واقعا در هیچ تغییر و تحولی در استان نماینده کهگیلویه را اطلاع هم نمی دهند و اصلا نظرش را هم نمی پرسند و بعد از جلسه تودیع و معارفه متوجه می شود که چی شده .

  • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۱ /

    عجب بایست به کل خلعش بکنند نه سمت جدید بهش بدن مگر نماینده کارش تغییر و تحول نیروست؟ حتما حبری هست که عدلخان نگران شده…

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است