حزب موتلفه و جبهه پایداری دولت را زمین زدند

نشست گفت‌وگوی خانواده و بین نسلی عصر امروز با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد.

به گزارش افتونیوز،کامرانی عضو جبهه رهروان خط امام و از چهره‌های اصلاح‌طلب استان در این نشست خطاب به معاون رئیس جمهور گفت: به اطلاع رئیس جمهور برسانید بر عهدی که به مردم بسته است بماند.

وی عنوان کرد: راه حل رفع مشکلات کنونی کشور، گفت‌وگو است و رئیس جمهور باید گفت‌وگو در سطح ملی را شروع کند، تا زمانی که گفت‌وگو شروع نشود همین مشکلات را شاهد خواهیم بود.

این چهره اصلاح‌طلب در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رئیس جمهور از حقوق شهروندی سخن می‌گویند اما برای تحقق حقوق شهروندی راهی جز گفت‌وگو وجود ندارد.

در ادامه مجید باقریان یکی دیگر از اصلاح‌طلب بیان کرد: به رئیس جمهور بگوید به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد هم سر بزند، در این استان روستاهایی هستند که هنوز صدای کابینه دولت را نشنیده‌اند.

این چهره اصلاح‌طلب عنوان کرد: در استان ما روستاییانی هستند که مشتاق دیدار معاون رئیس جمهور و فردی از کابینه دولت هستند اما پنج سالی است که کسی به آنها سری نزده است.

باقریان ادامه داد: چه جوابی به مردمی که به آنها گفتیم اگر دولت روحانی نبود معلوم نبود چه بلایی بر سر کشور می‌آمد بدهیم؟

وی تصریح کرد: بسیاری از کسانی که باور به گفت‌وگوی دولت ندارند در کابینه دولت قرار گرفته‌اند که این خطا است.

این چهره اصلاح‌طلب کهگیلویه و بویراحمد بیان گفت: باید از حزب موتلفه و جبهه پایداری تشکر کرد آنها وظیفه دارند که رقیب را زمین بزنند.

باقریان ادامه داد: کسانی دولت را زمین زدند که از مجموعه خود دولت هستند، چرا نباید مدیران پاک دست در منصب‌ها بر کار باشند.

در ادامه ملک‌حسینی یکی از اعضای سمن‌های استان در این نشست با بیان اینکه درد مردم استان جلسه و تعارف نیست، گفت: مسوولان ما وقتی جلسه می‌گذارند فقط از خودشان تعریف می‌کنند و هیچ جمایتی از تشکل‌ها نذارند.

علی‌محمد احمدی در جمع‌بندی این نشست اظهار کرد: اعتباراتی در حوزه اجتماعی برای سمن‌ها اختصاص داده شده که منابع اجتماعی بر اساس طرح‌های این سمن‌ها هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما سمن وابسته به دولت نیاز نداریم، رمانی که به بلوغ نرسیده باشید در کنار شما می‌مانیم اما باید از بخش خصوصی برای پویایی سمن‌ها استفاده شود.

وی بیان کرد: دولت با تمام تنگناها و تحریم‌ها اقدامات اساسی در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام داده، لنده به عنوان پایلوت محرومیت‌زدایی انتخاب شده و سه برابر منابع، به این شهرستان اختصاص داده می‌شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دولت ۷۰ میلیارد تومان منابع برای رفع محرومیت در زیلایی اختصاص داده است.

احمدی بیان کرد: با کمک معاون رئیس جمهور بستر استفاده از طرفیت نیروهای انسانی در داخل و خارج استان فراهم شود.

  • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱:۰۰ /

    اخ وبخت اصلاحات اخ وبخت اصلاح طلبان که چنین تتمه ای پیدا کرده؛ وقتی اینا ویترین اصلاحاتند دولت روحانی هم باید همچین عملکردی داشته باشه

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است