کریم بنام متولد: 1 اردیبهشت 1362 – کهگیلویه صاحب امتیاز و مدیرمسئول سایت ریواس جنوب لیسانس مهندسی کشاورزی دارای کارت رسمی خبرنگاری سردبیر هفته نامه آوای گچساران – ابتکارجنوب – زاگرس – خبرگزاری فارس اولین جرقه‌های کار خبری ام را در روستای جاورده با انتشار یک نشریه دستی که به کمک فناوری کاربن حدود 10 نسخه […]

کریم بنام

متولد: 1 اردیبهشت 1362 – کهگیلویه

صاحب امتیاز و مدیرمسئول سایت ریواس جنوب

لیسانس مهندسی کشاورزی

دارای کارت رسمی خبرنگاری

سردبیر هفته نامه آوای گچساران – ابتکارجنوب – زاگرس – خبرگزاری فارس

اولین جرقه‌های کار خبری ام را در روستای جاورده با انتشار یک نشریه دستی که به کمک فناوری کاربن حدود 10 نسخه کپی می کردم و دست به دست میان اهالی روستا چرخید، شروع کردم و بعد از آن در سال 83 با ورود به دانشگاه، مدیر مسئول نشریه دانشجویی دانشجوی بیدار شدم و عملکرد متفاوت و موفقی را در این حوزه داشتم که با استقبال خوبی همراه شد.

بعد از آن از سال 85 رسما سردبیر هفته نامه باسابقه آوای گچساران شدم و عملاً به عنوان خبرنگار، فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کردم. اوج فعالیت حرفه‌ای ام در خبرگزاری فارس و روزنامه ابتکارجنوب بوده است.

در حوزه تخصصی خبرنگاری کشاورزی نیز فعالیت موثری از سال 92 داشته ام و بیش از هزار خبر تخصصی کشاورزی کار کردم.

بیش از 10 دوره مهم خبری و عکاسی را با اخذ مدرک رسمی گذرانده‌ام.

چندین حکم مشاوره رسانه ای از مدیران دارم از جمله مشاور رسانه‌ای رئیس سازمان جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، مشاور رسانه‌ای مدیرکل بانک مهراقتصاد و مشاور رسانه‌ای موسسه آرمان.

چندین عنوان خبرنگار برتر، خبر و گزارش برتر همراه با لوح تقدیرهای متعدد از مقامات ارشد استان و کشور دارم.