طرح همیار آب در مدارس ابتدایی شهر یاسوج آغاز شد. به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز طرح همیار آب با حضور کارشناسان آبفای استان در دبستان دخترانه هاجر شهر یاسوج آغاز شد. نگهدار معادیجو با اشاره به اینکه طرح همیار آب در سال […]

طرح همیار آب در مدارس ابتدایی شهر یاسوج آغاز شد.

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز طرح همیار آب با حضور کارشناسان آبفای استان در دبستان دخترانه هاجر شهر یاسوج آغاز شد.

نگهدار معادیجو با اشاره به اینکه طرح همیار آب در سال تحصلی جدید و در مدرسه هاجر یاسوج کلید خورد عنوان کرد: تلاش می شود که همانند سال های گذشته این طرح به صورت منظم و در تمامی مدارس ابتدایی شهرهای استان اجرا شود.

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از طرح همیار آب به عنوان برنامه فرهنگی موفق در زمینه ترویج مصرف بهینه آب یاد کرد و گفت: با همکاری آموزش و پرورش استان این طرح به خوبی در سطح مدارس استان اجرا شد وبه همین دلیل آبفای استان کهگیلویه و بویراحمد از استان های پیش رو در این زمیه می‌باشد.

وی عنوان کرد: در طرح همیار آب علاوه بر ارائه راهکارهای مصرف بهینه و شیوه تولید و توزیع آب شرب، بسته های آموزشی بین دانش آموزان توزیع می شود.