در جلسه دهیاران بخش مرکزی چرام مطرح شد:

انتقاد یکی از دهیاران بخش مرکزی از آموزش و پرورش چرام/تبعیض و بی توجهی آموزش و پرورش چرام در روستاهای بخش مرکزی

دهیاران بخش مرکزی خدمات دولت را رسانه ای نمی کنند

به گزارش افتونیوز علیزاده دهیار القچین سفلی گفت:خسته نباشید و تشکر ویژه  خدمت دکتر فتاحی فرماندار چرام،مهندس فیلی معاون عمرانی استاندار،و جناب آقای موسوی  مدیرکل دفترامور روستایی و شوراهای استانداری که برای روستاهای بخش مرکزی چرام  خدمات زیادی انجام دادند.

وی ادامه داد:در بدو ورود دکتر فتاحی به شهرستان اکثر مشکلات روستاهای بخش مرکزی حل شده،و روستای القچین سفلی مشکل ماشین حمل زباله داشت که با ورود دکتر فتاحی این مشکل پس از ۱۶ سال حل شد.

علیزاده بیان کرد:دکتر فتاحی در این مدت حضور در چرام از هیچ کوششی برای کمک به روستاهای شهرستان دریغ نکرده است و با پیگیری ویژه طرح آبرسانی به زمین های کشاورزی القچین سفلی، امید به زندگی را به روستا آورده است.                            علیزاده گفت :از دکترفتاحی برای توجه ویژه به  طرح آب رسانی به زمین های کشاورزی منطقه سایه خش والقچین سفلی تشکرویژه دارم.

وی افزود:ایشان در طول این مدت به تمام روستاها سرکشی می کند و روحیه خاصی به دهیاران برای انجام خدمات دولت داده است.

دهیار القچین سفلی بیان کرد:رسانه های شهرستان چرام به نحو احسن کار خبررسانی را انجام می دهند و خدمات دولت را هم به نحو مطلوب اطلاع رسانی می کنند.

علیزادا در ادامه گفت:ازدهیاران بخش مرکزی انتقاد کامل دارم چرا که خدمات دولت را رسانه ای نمی کنند.

وی افزود:تا بخواهیم خدمات دولت را رسانه ای کنیم نماینده مجلس خدمات دولت را مصادره کرده که این امر ضعف دهیاران در اطلاع رسانی خدمات دولت را می رساند.

وی ادامه داد:چندین سال است روستاهای بخش مرکزی چرام با نبود امکانات ورزشی مواجه هستند که در این مورد چندین نامه به فرمانداران و بخشداران سابق نوشتیم ولی جوابی نگرفتیم که امیدواریم با همکاری فرماندار محترم و بخشدار مرکزی و مدیر جدید ورزش و جوانان این مشکل جوانان حل شود.

علیزاده بیان کرد:روستاهای بخش مرکزی به جز دو  روستا یک متر سرانه ورزشی ندارندکه در این مورد مکاتبات زیادی انجام دادیم ولی هیچگونه نتیجه ای نگرفته ایم.

دهیار القچین گفت:از آموزش و پرورش چرام و نوسازی مدارس  به سبب تبعیض و بی توجهی در ساخت مدرسه روستای القچین سفلی انتقاد دارم.

وی در پایان گفت:یکی از مدارس درحال تحصیل دانش آموزان روستا کهنه و قدیمی می باشد که هر لحظه احتمال ریزش آن وجود دارد و پروژه مدرسه القچین سفلی۲ماه تعطیل شده و خواهان پیگیری آموزش و پرورش چرام درجهت آماده سازی مدرسه فوق هستیم.

دهیار القچین سفلی با اشاره به طرح های اشتغالزایی در روستاهای بخش مرکزی چرام گفت:در سفر اخیر استاندار محترم و مهندس فیلی به چرام و در بازدید میدانی از دشت های کشاورزی القچین سفلی و سایه خش امیدواریم با پیگیری مسولان جهاد کشاورزی و همکاری اداره امورآب این طرح مهم که نقش زیادی در اشتغالزایی خانواده ها دارد هر چه زودتر اجرا وبه بهره برداری برسد.

  • حجت - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰:۲۲ /

    ….په یه کار دولت تدبیرت رو نگفتی ..همش مثل رییس جمهور گفتی باید این بشه باید اون بشه

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است