تودیع مدیر اصلاح طلب آموزش و پرورش با چشم های اشکبار/ تصاویر

مراسم تودیع سیدظهیرالدین پورالحسینی رئیس آموزش و پرورش شهرستان گچساران با حضور جمع کثیری از فرهنگیان و مسئوولان در باشگاه فرهنگیان برگزار گردید.

به گزارش افتونیوز، پس از مدت ها سر و صدا و جنجال پیرامون تغییر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گچساران این اتفاق با برگزار شدن مراسم تودیع و معارفه پورالحسینی و شهبازی آبدهگاه صورت گرفت و پورالحسینی پس از پنج سال در یک روز بارانی و چشمان اشکبار برخی همکاران خود با کرسی مدیریت آموزش و پرورش خداحافظی کرد.

شاید بتوان گفت انتصاب اخیر یکی از پر سروصداترین عزل و نصب ها در شهرستان گچساران طی سالهای اخیر بود.در حالی که عبدالکریم عبدی پور گزینه جانشینی پورالحسینی دانسته شده بود اما به یکباره و در لحظه آخر فرد دیگری جایگزین وی شد.

در حالی که معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از اداره کل آموزش و پرورش استان و در غیاب هادی زارع پور در این مراسم حضور یافت که تعدادی از  فرهنگیان حاضر در جلسه به تغییر پورالحسینی انتقاد داشتند و از معاون آموزش و پرورش استان  خواهان توضیحات در این زمینه شدند.

اردشیر یاری با بیان اینکه مدیرکل اعلام نمودند نمی توانند با چنین فردی کار کنند در بخشی از سخنان خود به تعریف و تمجید از پورالحسینی پرداخت.

گفتنی است یکی از فرهنگیان تقاضای سخنرانی داشت که با مخالفت فرماندار شهرستان گچساران روبرو شد

در این آیین از خدمت صادقانه سید ظهیرالدین پورالحسینی مدیر سابق آموزش و پرورش گچساران قدردانی و در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، محمد شهبازی به عنوان سرپرست معرفی شد. شهبازی پیش از این معاونت آموزش ابتدایی را برعهده داشت.

  • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۲ /

    پست ریس اموزش و پرورش چه ارزشی داره با این همه هیاهو . یه زحمت از دوشش برداشته شد . بره به زندگیش برسه . شما این توانایی را داشتید وقتی نمی خوان تکلیف از شما ساقطه .

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است