ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم روستای پاکوه شهرستان گچساران/تصاویر

خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم مناطق کم برخوردار پاکوه شهرستان گچساران ارائه شد.

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و به همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم مناطق کم برخوردار پاکوه شهرستان گچساران ارائه شد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: خدمات دندانپزشکی به صورت رایگان از طریق معاونت اجتماعی با همکاری دندانپزشکان خیر داوطلب ارائه خواهد شد تا مردم مناطق کم برخوردار در سطح استان بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

کرامت اله زندی قشقایی ابراز داشت: خدمات دندانپزشکی رایگانی چون معاینه، ترمیم دندان، آموزش بهداشت، جرم گیری، کشیدن دندان، فیشور سیلنت، آموزش ،مشاوره به مردم این منطقه ارائه شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان خدمات رسانی به مردم در مناطق کم برخوردار را در اولویت برنامه های خود قرار داده تا از این طریق بتوان افرادی را که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی و مامایی دارند از این امکانات بهره مند سازند.

زندی قشقایی در پایان خاطر نشان کرد: خدمات رسانی به مردم مناطق محروم، گامی موثر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی است.

 

 

 

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است