هیئت مدیره موسسه خیریه بیمارستان شهید رجایی گچساران مشخص شد+تصاویر

 

 

اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان شهید رجایی گچساران برگزار شد.

 

به گزارش افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان شهید رجایی گچساران با حضور سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، کارشناس مسئول موسسه خیرین بیمارستانی، خیرین حوزه سلامت شهرستان گچساران، مسئولان و همکاران بخش های مختلف بیمارستان در سالن اجتماعات بیمارستان شهید رجایی گچساران برگزار شد.

 

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هدف از برگزاری این انتخابات ساماندهی کمک های مردمی به بیمارستان ، تامین هزینه درمان بیماران و مراجعان نیازمند است.

 

کرامت اله زندی قشقایی ابراز داشت: حسن این موسسه آن بوده است که در داخل خود بیمارستان فعالیت می کند و مشکلات بیمارستان و بیماران برای این موسسه و خیرین ملموس است.

 

وی تصریح کرد: در این انتخابات ۵ نفر به عنوان هیئت مدیره، ۲ نفر به عنوان عضو علی البدل، ۱ نفر به عنوان بازرس و یک نفر به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 

زندی قشقایی در پایان خاطر نشان کرد: موسسه خیریه بیمارستانی همسو با مجمع خیرین سلامت در یک مسیر گام برداشته و مجمع خیرین سلامت اهداف کلان حوزه سلامت و موسسه خیریه بیمارستانی در راستای هدفمند کردن جلب مشارکت های مردمی برای رفع نیازهای بیمارستان و حمایت بیماران نیازمند قدم بر می دارد.

 

 

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است