مدیر عامل بازنشسته شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد همچنان پای ثابت مدیریت در استان است. به گزارش افتونیوز، سال ۹۲ بود که عبدالحسین افتخاری از مخابرات بوشهر خداحافظی کرد و سکان مخابرات کهگیلویه و بویراحمد را در دست گرفت. با تغییر دولت در سال 92  و البته شعار انتخاب مدیران همسو با رویکردها و سیاست های […]

مدیر عامل بازنشسته شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد همچنان پای ثابت مدیریت در استان است.

به گزارش افتونیوز، سال ۹۲ بود که عبدالحسین افتخاری از مخابرات بوشهر خداحافظی کرد و سکان مخابرات کهگیلویه و بویراحمد را در دست گرفت.

با تغییر دولت در سال 92  و البته شعار انتخاب مدیران همسو با رویکردها و سیاست های دولت تدبیر و امید، تقریبا عمده مدیران دولت احمدی نژاد در کهگیلویه و بویراحمد تغییر کردند.

افتخاری علیرغم بازنشستگی اما ماند، مدیرعامل مخابرات استان علیرغم همه انتقاداتی که به این مجموعه وارد است و گله مندی همیشگی روستائیان از عدم سرویس دهی مناسب مخابرات گویا قرار نیست سکان مدیریت را واگذار کند!

اگرچه مجموعه ارشد مدیریتی استان هم در سابق و هم جدید به این مجموعه نقد داشتند اما ظاهراً زورشان به این مدیر اصولگرا نمیرسد.

به گزارش بویرنیوز، بدون شک لازمه تحرک و پویایی در مجموعه های مدیریتی و از جمله مخابرات وجود افرادی جوان و خلاق است که نه به واسطه رابطه، بلکه عملکرد خوب انتخاب شده اند و در همین حال آفت مدیریت وجود افرادی است که تنها به واسطه وابستگی و رابطه مانده اند.

منبع: بویرنیوز