اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران با حضور سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه […]

 

 

اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری افتونیوز به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اولین دوره انتخابات هیئت مدیره و بازرسان موسسه خیریه بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران با حضور سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان، خیرین حوزه سلامت شهرستان گچساران، مسئولان و همکاران بخش های بیمارستان و بازنشستگان این شبکه در سالن اجتماعات بیمارستان بی بی حکیمه برگزار شد.

 

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف از برگزاری این انتخابات ساماندهی کمک های مردمی به بیمارستان و تامین هزینه درمان بیماران و مراجعان نیازمند بوده است.

 

کرامت‌اله زندی قشقایی افزود: حسن این موسسه آن بوده که در داخل خود بیمارستان فعالیت می‌کند و مشکلات بیمارستان و بیماران برای این موسسه و خیرین ملموس است.

 

وی ابراز داشت: در این انتخابات 5 نفر به عنوان هیئت مدیره، 2 نفر به عنوان عضو علی البدل و 2 نفر به عنوان بازرس انتخاب شدند.

 

زندی قشقایی خاطرنشان کرد: موسسه خیریه بیمارستانی همسو با مجمع خیرین سلامت در یک مسیر گام برداشته و مجمع خیرین سلامت اهداف کلان حوزه سلامت و موسسه خیریه بیمارستانی در راستای هدفمند کردن جلب مشارکت های مردمی برای حمایت بیماران نیازمند قدم بر می دارد.