مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام  تغییر می کند/ خداحافظی عزیزی با آموزش و پرورش چرام  

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چرام بعد از چندین سال و انتقادات گسترده فرهنگیان چرام در رسانه ها و اتفاقات اخیر در آموزش و پرورش شهرستان چرام  تغییر خواهد کرد.

به گزارش افتونیوز؛ در گفتگو با منایع آگاه صدرالله عزیزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان چرام  سکان مدیریت خود را واگذار خواهد کرد.

پس از چندین نوبت انتقادات فرهنگیان شهرستان چرام از مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان  در رسانه‌ها و اتفاقات اخیر آموزش و پرورش چرام، مدیر کل آموزش و پرورش استان  مصمم به تغییر مدیر زیرمجموعه خود در شهرستان چرام است.

نامهای زیادی برای جایگزین صدرالله عزیزی مطرح شده است، اما چیزی که قطعیت یافته خداحافظی صدرالله عزیزی از آموزش و پرورش شهرستان چرام است.

  • اصلاح طلب - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۹:۳۴ /

    مدیر آموزش و پرورش بهمئی هم باید عوض بشه با اون ….

  • چرام - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۹:۳۴ /

    سلام این جورخبرهازدن دراین اول سال تحصیلی که همه عوامل اجرایی اداره. مدارس بایدکاملا تمرکزداشته باشند زیبنده نیست هروقت مدیرکل محترم تشخیص دادندتغییرات ایجادکننداین امرمحقق خواهدشد که به عنوان یک فرهنگی واولیامراتب تقدیروتشکرخودراازجناب آقای عزیزی که درطول چندسال باایجادتعامل.وحدت .سخت کوشی احترام. کوچک نظمی.صداقت گام های ارزشمندی درجهت رشدوتعالی فرزندانمان برداشته اعلام می داریم //

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است