نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی هیچ کمکی به شهرداری وشورای شهر  دهدشت نکرد. به گزارش افتونیوز، نشست شورای شهر دهدشت با نماینده مردم شهرستان های  کهگیلویه ،چرام،لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. این جلسه حواشی زیادی داشت که مهمترین نکته قابل توجه آن دفاع قاطع عضو شورای شهر دهدشت از عزت […]

نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی هیچ کمکی به شهرداری وشورای شهر  دهدشت نکرد.

به گزارش افتونیوز، نشست شورای شهر دهدشت با نماینده مردم شهرستان های  کهگیلویه ،چرام،لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این جلسه حواشی زیادی داشت که مهمترین نکته قابل توجه آن دفاع قاطع عضو شورای شهر دهدشت از عزت کهگیلویه بود.

فرزاد آذریان در این جلسه نوع تودیع و معارفه فرماندار کهگیلویه را “تحقیر کهگیلویه” خواند که با واکنش نماینده کهگیلویه مواجه شد آنجا که عدل هاشمی که همواره با استاندار در خیلی از زمینه ها مشکل جدی داشت مدعی شد ؛اجازه بدهیم استاندار خودش فضای سیاسی استان را مدیریت کند، که دقت در همین مکالمه کوتاه نشان می دهد جعفر نیکبخت فرماندار جدید کهگیلویه احتمالا با همکاری و معرفی نماینده کهگیلویه منصوب شد.

نماینده کهگیلویه که خود منتقد جدی استاندار در زمینه عدم توجه به نخبگان و فرزندان کهگیلویه بزرگ در مرکز استان و مدیریت های کلان استان بود در اقدامی تحیر آور در مقابل انتصاب فرماندار جدید که فرزند کهگیلویه نیست  سیاست سکوت همراه با رضایت را پیشه کرد در حالی که نه تنها در مدیریت کلان استان و معاونان استاندار سهم کهگیلویه نادیده گرفته شد که در اقدامی عجیب بدون توجه به فرزندان این دیار یک دارو ساز غیر متخصص را جهت تصدی پست فرمانداری به دهدشت اوردند.

نکته مهم تر اما میزان کمک های نماینده کهگیلویه به شهرداری دهدشت بوده که به گفته برخی اعضای شورای شهر و عوامل شهرداری چیزی نزدیک صفر بوده و معلوم نیست ان همه وعده نماینده برای کمک به شهرداری چه سرانجامی پیدا کردند.