بیست و ششمین جشنواره کشوری تئاتر و سرود دانشجو معلمان «بخش پسران» دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با حضور مسئولان کشوری و استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد. به گزارش افتونیوز، بیست و ششمین جشنواره کشوری تئاتر و سرود دانشجو معلمان «بخش پسران» دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در یاسوج برگزار شد. خسرو نظری رئیس دانشگاه […]

بیست و ششمین جشنواره کشوری تئاتر و سرود دانشجو معلمان «بخش پسران» دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با حضور مسئولان کشوری و استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد.
به گزارش افتونیوز، بیست و ششمین جشنواره کشوری تئاتر و سرود دانشجو معلمان «بخش پسران» دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در یاسوج برگزار شد.
خسرو نظری رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این جشنواره با بیان اینکه بیست و ششمین جشنواره تئاتر و سرود دانشجو معلمان «بخش پسران» دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در یاسوج آغاز شده است، اظهار کرد: ۱۵ استان در بخش پسران بیست و ششمین جشنواره تئاتر و سرود دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش سرود، تئاتر صحنه‌ای و عروسکی ادامه دارد، گفت: این جشنواره بعد از برگزاری کلاس‌های توجیهی برای داوران کار خود را شروع کرد.
نظری بیان کرد: بخش سرود از بعد از ظهر امروز با حضور داوران برگزار خواهد شد.
داور برجسته کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران، بیست و ششمین جشنواره تئاتر و سرود دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در یاسوج را به عنوان بزرگترین رخداد فرهنگی و هنری در استان دانست و گفت: حضور دانشجو معلمان سراسر کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد بسیار اهمیت دارد و این حضور به لحاظ تمام جنبه‌های اجتماعی می‌تواند فرصت مناسبی برای استان باشد.
سید یونس آبسالان با قدردانی از دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ میزبانی این جشنواره، اظهار کرد: همه مسئولان کهگیلویه و بویراحمد باید در برگزاری اینگونه جشنواره‌ها کنار هم باشند.
وی تاکید کرد: ضرورت دارد همه مسئولان در برگزاری چنین رخدادهای بزرگ فرهنگی و هنری تعامل و همکاری داشته باشند و دستگاه میزبان را رها نکنند.

گزارش تصویری از این جشنواره:

jashnvareh-yasuj-(1) jashnvareh-yasuj-(2) jashnvareh-yasuj-(3) jashnvareh-yasuj-(4) jashnvareh-yasuj-(5) jashnvareh-yasuj-(6) jashnvareh-yasuj-(7) jashnvareh-yasuj-(8) jashnvareh-yasuj-(9) jashnvareh-yasuj-(10) jashnvareh-yasuj-(11) jashnvareh-yasuj-(12) jashnvareh-yasuj-(13) jashnvareh-yasuj-(14) jashnvareh-yasuj-(15) jashnvareh-yasuj-(16) jashnvareh-yasuj-(17) jashnvareh-yasuj-(18) jashnvareh-yasuj-(19) jashnvareh-yasuj-(20) jashnvareh-yasuj-(21) jashnvareh-yasuj-(22) jashnvareh-yasuj-(23) jashnvareh-yasuj-(24) jashnvareh-yasuj-(25) jashnvareh-yasuj-(26) jashnvareh-yasuj-(27) jashnvareh-yasuj-(28) jashnvareh-yasuj-(29) jashnvareh-yasuj-(30) jashnvareh-yasuj-(31) jashnvareh-yasuj-(32) jashnvareh-yasuj-(33) jashnvareh-yasuj-(34) jashnvareh-yasuj-(35) jashnvareh-yasuj-(36) jashnvareh-yasuj-(37) jashnvareh-yasuj-(38) jashnvareh-yasuj-(39) jashnvareh-yasuj-(40) jashnvareh-yasuj-(41) jashnvareh-yasuj-(42) jashnvareh-yasuj-(43) jashnvareh-yasuj-(44) jashnvareh-yasuj-(45) jashnvareh-yasuj-(46)