بی‌اعتنایی آشکار یکی از شرکتهای دولتی به مسئولان ارشد استان/ وقتی استاندار در جریان انتصاب یک مدیر قرار نمی‌گیرد!

طی روزهای گذشته مدیرعامل یکی از شرکتهای استان بدون اطلاع مسئولان ارشد استان عزل و سرپرست جدید منصوب شد.

به گزارش افتونیوز، در سکوت کامل خبری سید علی لاهوتی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان از مسئولیت خود عزل و محمدشفیع عزیزی که مسئولیت حراست این مجموعه را عهده دار بود به عنوان سرپرست منصوب شد.

این موضوع تغییر مدیران جای تعجبی ندارد اما شیوه انتصاب سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان جای سوال بسیار دارد.

معمولا و طبق عرفی که از سابق بوده حتی مدیران دیگر قوا و بخش خصوصی که قرار است در استان مسئولیتی بگیرند از طرف دستگاه متبوع با مجموعه استانداری معرفی و هماهنگی هایی صورت می گیرد. اما طبق شنیده ها هیچکدام از مسئولان ارشد استان از جمله استاندار در جریان عزل آقای لاهوتی و انتصاب آقای عزیزی در شرکت پشتیبانی امور دام که دولتی بوده زیر مجموعه جهادکشاورزی استان محسوب می شود قرار نگرفته اند.

این مراسم معارفه با عجله صورت گرفته و فقط از جهادکشاورزی و ادارات وابسته در جلسه حضور داشته اند و از مجموعه استانداری کسی در جلسه حضور نیافته و این نشان می دهد که مسئولان ارشد استان اصلا در جریان این عزل و نصب نبوده اند و این بی اعتنایی به مدیریت ارشد استان جای تعجب دارد.

طبق شنیده ها و آن گونه که از سوابق سرپرست جدید مشخص هست وی از جریان سیاسی مخالف دولت تدبیر و امید بوده و فاقد تحصیلات دانشگاهی است.

رسانه های استان نیز از این عزل و نصب کاملا بی اطلاع بوده اند و با یک جستجوی ساده این موضوع مشخص می شود.

اکنون همه نگاهها به مجموعه استانداری است تا مشخص شود واکنش آنها در خصوص این توهین و بی اعتنایی آشکار شرکت پشتیبانی امور دام کشور به مدیریت ارشد استان را به چه صورت پاسخ خواهند داد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است