شهروندان، شورای اسلامی شهر و شهرداری دهدشت همکاری و تعامل بسیار خوبی با همدیگر دارند همزمان باروز زمین پاک وبه همت شهرداری وشورای اسلامی شهردهدشت همایش روز زمین پاک در این شهر برگزار می شود. به گزارش افتونیوز، اسفندیار برخه درگفتگو باخبرنگاران اظهار داشت: همزمان با روز زمین پاک همایشی به صورت نمادین بمناسبت گرامی […]

شهروندان، شورای اسلامی شهر و شهرداری دهدشت همکاری و تعامل بسیار خوبی با همدیگر دارند

همزمان باروز زمین پاک وبه همت شهرداری وشورای اسلامی شهردهدشت همایش روز زمین پاک در این شهر برگزار می شود.

به گزارش افتونیوز، اسفندیار برخه درگفتگو باخبرنگاران اظهار داشت: همزمان با روز زمین پاک همایشی به صورت نمادین بمناسبت گرامی داشت این روز بزرگ دردهدشت برگزار می شود.

شهردار دهدشت افزود: این همایش در راستای آگاهی سازی شهروندان مبنی بر عدم ریختن زباله و نخاله در جداول و ورودی های شهر و نهادینه شدن این فرهنگ توسط شهروندان برگزار می شود.

وی زمان برگزاری این همایش را روز یک شنبه ۲ اردیبهشت ساعت ۹ صبح ذکر کرد.

برخه عنوان کرد: محل تجمع پارک مرکزی شهر دهدشت می باشد ومکان شروع این همایش ورودی بهبهان به دهدشت است.

شهردار دهدشت تصریح کرد: در این همایش مدیران ادارات ، سازمانهای مردم نهاد ،اصحاب رسانه و شهروندان دهدشتی حضور وهمکاری دارند.

برخه گفت: برگزاری همایش‌های به صورت نمادین می‌تواند نقش و تأثیر شایانی در فرهنگ‌سازی و گسترش فرهنگ مشارکت مردم در حفظ نظافت و پاکیزگی شهر ایفا کند.

شهردار دهدشت در پایان اضافه کرد: خوشبختانه شهروندان، شورای اسلامی شهر و شهرداری دهدشت همکاری و تعامل بسیار خوبی با همدیگر دارند و این مساله پیش‌زمینه توسعه و پیشرفت این شهر به شمار می‌رود.