ما باید در هر شرایطی کسانی را که از بهترین داشته‌هایشان گذشتند تا آرامش بر جامعه حاکم شود، فراموش نکنیم. به گزارش افتونیوز؛ مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه،امام جمعه بخش دیشموک،بخشدار دیشموک ،مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و […]

ما باید در هر شرایطی کسانی را که از بهترین داشته‌هایشان گذشتند تا آرامش بر جامعه حاکم شود، فراموش نکنیم.

به گزارش افتونیوز؛ مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه،امام جمعه بخش دیشموک،بخشدار دیشموک ،مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و جمعی از کارکنان با چند خانواده معظم شهداء در دیشموک شهرستان کهگیلویه دیدار کردند.

دکتر رضا دهبانی پور در این دیدارهای معنوی گفت:امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

وی بر لزوم تداوم سرکشی از خانواده شهدا و صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: ما باید در هر شرایطی کسانی را که از بهترین داشته‌هایشان گذشتند تا آرامش بر جامعه حاکم شود، فراموش نکنیم.

در این دیدار ها با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از خانواده معظم شهیدان بخش دیشموک تجلیل شد.

منبع: راک نیوز