آقای هاشمی پور شما اول فارسی صحبت کردن را بلد کنید بعد از من درخواست داشته باشید. به گزارش افتونیوز، جشن بزرگ ایل بهمئی با حضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ و نماینده مردم ایذه و باغملک و محسن امیریان مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز کشور ،فرماندار کهگیلویه،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

آقای هاشمی پور شما اول فارسی صحبت کردن را بلد کنید بعد از من درخواست داشته باشید.

به گزارش افتونیوز، جشن بزرگ ایل بهمئی با حضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ و نماینده مردم ایذه و باغملک و محسن امیریان مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز کشور ،فرماندار کهگیلویه،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در شهر دیشموک برگزار شد.

فرماندار کهگیلویه در این مراسم گفت: به‌ عنوان نماینده دولت باید از دولت دفاع نماییم می‌خواهم بگویم دولت دردها را بلد هست و پروژه‌ها هرگز تعطیل نشد چه در دوره استانداری دکتر خادمی و چه در دوره دکتر احمدی.

وی گفت: اولین سفر آقای استاندار به دیشموک بود، مشکل اصلی دیشموک آب شرب هست ما در کوتاه مدت یک میلیارد اعتبار تخصیص دادیم که آب این شهر تامین شود، یکی از مشکلات دیشموک جاده‌ها هستند که دو محور این اعتباردارد.

پوزش ادامه داد: بنابراین اینگونه نیست که دولت بیخیال باشد، آقای هاشمی کاش از ما سوال می‌کردید در خصوص کند شدن پروژه گاز اما وظیفه نماینده قانونگذاری است انتظار داشتیم کدورتی که بین نماینده و دولت درسطح استان وجود داشت جایی دیگر مطرح می‌کرد، نه اینکه پشت تریبون! (همایش یادواره شهدا)

پوزش بابیان اینکه من از دولت و استاندار دفاع می‌کنم اما نمی‌ترسم و دل و جراتش را دارم و شهامتش را دارم که همین الان حکم من را لغو کنند.

دکتر پوزش ادامه داد:مگر همین آقای زنگنه وزیر دولت تدبیر نیست؟؟ زنگنه وزیر همین دولت هست که احترام نماینده را دارد.

درحین سخنرانی فرماندار شهرستان کهگیلویه عدل هاشمی پور به سمت جایگاه رفت و نامه‌ای را در آورد و نشان فرماندار داد و گفت: این نامه را کی نوشته ؟ بابا از چه می‌ترسید و فرماندار گفت: من از هیچی نمی‌ترسم و تنش ایجاد شده باعث نا تمام شدن جلسه شد.

گفتنی است پس از آمدن هاشمی به سمت جایگاه مهم سخنرانی فرماندار فضای همایش متشنج و فرماندار با بیان اینکه ادامه صحبت به نظر فایده‌ای ندارد جلسه متشنج و عدل هاشمی پور نیز همایش را ترک کرد.

محسن امیریان مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز کشور هم در این جلسه در جواب سخنان نماینده کهگیلویه بزرگ گفت: آقای هاشمی پور شما اول فارسی صحبت کردن را بلد کنید بعد از من درخواست داشته باشید.

به گزارش افتونیوز، عدل هاشمی‌پور در جشنواره ایل بزرگ بهمئی که با حضور اقشار مختلف مردم و نماینده مردم شهرستان‌های ایذه و باغملک برگزار شد، انتقادهای شدیدی از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل راه و شهرسازی کرد.