استاندار در انتخاب مدیران تحت تاثیر نماینده قرار نگیرد

انتخاب مدیران نباید، تحت تاثیر غوغاسالاری نیروی فشار، گروه‌های سیاسی، نماینده و یا افراد خاص قرار گیرد

به گزارش افتونیوز، فرزاد آذریان در دیدار اعضای شورای اسلامی استان با علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه شورا باوری و شوراپذیری در بین مسوولان و مدیران استان وجود ندارد، تاکید کرد: مسوولان رده‌ بالای استان کهگیلویه و بویراحمد از فرمانداران گرفته تا استاندار، معاونین و مدیران کل شورا باور و شورایاور نیستند.

وی با ابراز تأسف از این وضعیت، تصریح کرد: تا کنون رویکرد شوراباوری در بین مدیران استان مشاهده نکردیم.

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گریزی به نحوه انتخاب مدیران ارشد استان زد و استاندار درخواست کرد که مدیریت ادارات‌کل را به اهلشان واگذار کند، این استان از قبل مدیریت‌های کلان که در چارچوب‌های غیرمنطقی و غیراصولی انتخاب شده‌اند، آسیب‌های دیده است.

آذریان ادامه داد: آقای استاندار نباید در انتخاب مدیران تحت تاثیر غوغاسالاری نیروی فشار گروه‌های سیاسی، نماینده و یا افراد خاص قرار گیرد.

وی افزود: مدیریت‌ها باید بر اساس شایسته‌سالاری انتخاب شوند.

عضو شورای اسلامی شهر دهدشت گفت: در توزیع اعتبارات استانی باید عدالت و توازن صورت گیرد، متاسفانه گاهاً شاهد هستیم در توزیع اعتبارات خیانت‌های سنگین شده است.

آذریان در ادامه بیان کرد: متأسفانه بعضی ادارات‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت سهامی افراد خاصی شده‌اند که امیدوارم با درایت آقای استاندار این ادارات از وجود این افراد پاک شود.

وی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را چکیده خرد جمعی استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: و باید درب اتاق مدیران و استاندار کهگیلویه و بویراحمد همیشه بر روی آنها باز باشد.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: با توجه به ظرفیت بالای اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در شناخت داشته‌ها، پتانسیل‌ نیروهای مدیریتی و هم در باب آگاهی کامل و اشراف بر مشکلات مردم می‌توانند بازوان مقام عالی دولت در استان باشند، لذا انتظار می‌رود که استاندار با اعضای شورای اسلامی ارتباط بیشتری داشته باشد.

 • مهرداد - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  جناب آذریان دست از گنده گویی و بلوف زنی بردار نتیجه حرافی و ادا درآوردنت با انتخاب برخه دیدیم ، این خرد جمعی که ازش دم میزنی ماحصلش میشود لابی گری با منطقیان و نمایان شدن چهره اوژینال شما

 • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  دوست گرامی جناب اذریان همشهری خوب وگزیده گوئی می باشد .برایشان ارزوی موفقیت دارم .

 • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  این حرفها به شما نیومده ! حضرت اقا!! مردم خوب امثال شما را شناختند!
  شب دراز است و قلندر بیدار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • علیرضا - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  جناب آذریان فردی آتیه داره تو استان … میگید نه حالا نگاه کنید

 • برزگر - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  این استان و این کشور به امثال جناب آقای آذریان نیاز دارند

 • ناشناس - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  فرد بزرگ منشی هستند به امید موفقیت ایشان

 • رضا حسینی - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۹ /

  جناب اقای اذریان من به نوبه خود به داشتن چنین همشهریانی افتخار میکنم

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است