انتخاب مدیران نباید، تحت تاثیر غوغاسالاری نیروی فشار، گروه‌های سیاسی، نماینده و یا افراد خاص قرار گیرد به گزارش افتونیوز، فرزاد آذریان در دیدار اعضای شورای اسلامی استان با علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه شورا باوری و شوراپذیری در بین مسوولان و مدیران استان وجود ندارد، تاکید کرد: مسوولان رده‌ بالای […]

انتخاب مدیران نباید، تحت تاثیر غوغاسالاری نیروی فشار، گروه‌های سیاسی، نماینده و یا افراد خاص قرار گیرد

به گزارش افتونیوز، فرزاد آذریان در دیدار اعضای شورای اسلامی استان با علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه شورا باوری و شوراپذیری در بین مسوولان و مدیران استان وجود ندارد، تاکید کرد: مسوولان رده‌ بالای استان کهگیلویه و بویراحمد از فرمانداران گرفته تا استاندار، معاونین و مدیران کل شورا باور و شورایاور نیستند.

وی با ابراز تأسف از این وضعیت، تصریح کرد: تا کنون رویکرد شوراباوری در بین مدیران استان مشاهده نکردیم.

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گریزی به نحوه انتخاب مدیران ارشد استان زد و استاندار درخواست کرد که مدیریت ادارات‌کل را به اهلشان واگذار کند، این استان از قبل مدیریت‌های کلان که در چارچوب‌های غیرمنطقی و غیراصولی انتخاب شده‌اند، آسیب‌های دیده است.

آذریان ادامه داد: آقای استاندار نباید در انتخاب مدیران تحت تاثیر غوغاسالاری نیروی فشار گروه‌های سیاسی، نماینده و یا افراد خاص قرار گیرد.

وی افزود: مدیریت‌ها باید بر اساس شایسته‌سالاری انتخاب شوند.

عضو شورای اسلامی شهر دهدشت گفت: در توزیع اعتبارات استانی باید عدالت و توازن صورت گیرد، متاسفانه گاهاً شاهد هستیم در توزیع اعتبارات خیانت‌های سنگین شده است.

آذریان در ادامه بیان کرد: متأسفانه بعضی ادارات‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت سهامی افراد خاصی شده‌اند که امیدوارم با درایت آقای استاندار این ادارات از وجود این افراد پاک شود.

وی شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد را چکیده خرد جمعی استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: و باید درب اتاق مدیران و استاندار کهگیلویه و بویراحمد همیشه بر روی آنها باز باشد.

نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان‌ها گفت: با توجه به ظرفیت بالای اعضای شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد هم در شناخت داشته‌ها، پتانسیل‌ نیروهای مدیریتی و هم در باب آگاهی کامل و اشراف بر مشکلات مردم می‌توانند بازوان مقام عالی دولت در استان باشند، لذا انتظار می‌رود که استاندار با اعضای شورای اسلامی ارتباط بیشتری داشته باشد.