سوقصد به جان یک مدیر در یاسوج/عکس

مدیر بیمه نوین استان کهگیلویه و بویراحمد مورد اصابت گلوله‌های افراد ناشناس قرار گرفت.

سایت فانوس زاگرس نوشت: در شب هجدهم فروردین ساعت ۲۳:۳۲ شب ، مدیر بیمه نوین استان کهگیلویه و بویر احمد توسط سرنشینان ناشناس خودروی پراید از ناحیه پا مورد اصابت چند گلوله ساچمه زنی قرار گرفت.

در این حادثه علاوه بر جراحت شدید پا، خودروی این مدیر نیز دچار آسیب شد.

حدود ۱۵ساچمه از تفنگ شلیک شده به «محسن یوسفی» مدیرعامل بیمه نوین استان کهگیلویه و بویراحمد به وی اصابت و در پای او فرو رفته است.

حال عمومی مدیرعامل بیمه نوین مساعد است اما به احتمال زیاد ادامه روند درمانی وی باید در بیرون از استان و بیمارستانهای مجهزتر انجام شود.

خواسته های غیرقانونی برخی افراد قانون گریز و ایستادگی مدیر عامل بیمه نوین کهگیلویه و بویراحمد از دلایل احتمالی این کار غیرانسانی بوده است.

منبع: فانوس زاگرس

 • R s - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲ /

  واقعا جای بسی شگفتی است که وضعیت به گونه ای شده که هر کسی اسلحجه بر میدارد و به جان هر که دلش میخواهد اقدام به تیراندازی میکند و به راحتی از صحنه در میرود و نه نسروهای انتظامی امکان اقدام پیشگیرانه و یا لااقل شناسایی سریع مجرمین را دارند ونه اینکه مردم و ناظران صحنه جرم هیچگونه اقدامی میکنند .

 • الف - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲ /

  آقای یوسفی نه تنها مدیر یک شرکت بلکه یکی از فعالان سیاسی اصلاح طلب است که در راه اصلاح طلبی سرمتایه جوانیش را به ودیعه گذاشته است .

 • شهروند - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲ /

  امیدوارم مرتکبین این عمل مجرمانه سریعا دستگیر و به سزای اعمال خود برسند.

 • مهدی - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۲ /

  برای دوست خوبم جناب آقای یوسفی ارزوی بهبودی و سلامتی عاجل دارم

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است