رایزنی مدیران اجرایی در زمینه جذب اعتبارات ملی مطلوب بوده است به گزارش افتونیوز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل حاشیه ای از جمله ملاحظات طایفه ای، تقسیمات جغرافیایی یا فشارهای سیاسی در تصمیم گیری ها و توزیع اعتبارات توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه این استان لحاظ نشود. علی محمد احمدی روز شنبه در […]

رایزنی مدیران اجرایی در زمینه جذب اعتبارات ملی مطلوب بوده است

به گزارش افتونیوز، استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل حاشیه ای از جمله ملاحظات طایفه ای، تقسیمات جغرافیایی یا فشارهای سیاسی در تصمیم گیری ها و توزیع اعتبارات توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه این استان لحاظ نشود.

علی محمد احمدی روز شنبه در دیدار نوروزی با رئیس و جمعی از کارکنان سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: این سازمان در سال 1397 محور ایجاد فرصت های برابر برای توسعه همه جانبه استان در ابعاد مختلف باشد.
وی افزود: کارکرد سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد و شورای برنامه ریزی و توسعه این استان در سال 1396 در بحث توزیع اعتبارات، تدوین طرح آمایش سرزمینی، جذب اعتبارات تهاتر یا بند «واو» قانون بودجه و معرفی ظرفیت های قانونی در اسناد بالادستی و قانون بودجه سال 1397 کشور به مدیران اجرایی استان برای رایزنی در زمینه جذب اعتبارات ملی مطلوب بوده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سال گذشته 150 میلیارد ریال از محل بند «واو» قانون بودجه (تهاتر) جذب و بین دستگاه های اجرایی این استان توزیع شد.
احمدی عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد سال قبل در زمینه جذب سرمایه گذاری در این استان نقش تعیین کننده ای داشت و 2 هزار و 600 میلیارد ریال نیز درآمد عمومی و اختصاصی از دستگاه های اجرایی استان وصول کرد که 220 میلیارد ریال بیش از سال 1395 بوده است.
وی ابراز داشت: سال 1397 یک ارزیابی کلی از مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه میزان جذب اعتبارات ملی توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه این استان انجام شود و در اختیار استانداری قرار دهد.
احمدی گفت: مسئولان سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در سال 1397 از مبادله موافقت نامه های صوری توسط برخی از دستگاه های اجرایی این استان جلوگیری کنند و باید نظارت بیشتری در این زمینه شود.