فرماندار بویراحمد در حکمی مشاور خود در امور جوانان را منصوب کرد. به گزارش افتونیوز، «شاهرخ کناری» فرماندار شهرستان بویراحمد طی حکمی، «بابک حاتمی» را به عنوان مشاور فرماندار در امور جوانان منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: نظر به روحیه تلاشگری، مسئولیت پذیری، تعهد شما و با توجه به ضرورت توسعه […]

فرماندار بویراحمد در حکمی مشاور خود در امور جوانان را منصوب کرد.

به گزارش افتونیوز، «شاهرخ کناری» فرماندار شهرستان بویراحمد طی حکمی، «بابک حاتمی» را به عنوان مشاور فرماندار در امور جوانان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:

نظر به روحیه تلاشگری، مسئولیت پذیری، تعهد شما و با توجه به ضرورت توسعه روح نشاط و شادابی در جوانان عزیز شهرستان، جنابعالی را به عنوان، «مشاور فرماندار در امور جوانان» به مدت یکسال برمی گزینم.

دبیر شورای سیاست گذاری اتحادیه اول تشکلهای سیاسی دانشگاه آزاد کشور، دبیر امور هماهنگی ستاد میرحسین موسوی، دبیر کل انجمن اسلامی دانشگاه آزاد واحد یاسوج، سخنگوی سیاسی ستاد جوانان دکتر روحانی در سال ۹۲، رئیس کمیته دانشجویی حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی سازمان جوانان و دانشجویان، رئیس ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در مرکز استان (شهرستان بویراحمد) و مشاور امور جوانان نماینده بویراحمد و دنا جناب آقای زارعی از جمله سوابق بابک حاتمی است.