سید یاسر نوروزی

آقای تاجگردون! «نظریه بازی» در عرصه سیاست نتیجه عکس دارد!

« اعْلَمُوا أَنَّمَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَ زِینَهٌ وَ تَفَاخُرٌ بَیْنَکُمْ وَ تَکَاثُرٌ فِی الْأَمْوَالِ وَ الْأَوْلادِ … وَ مَا الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلَّا مَتَاعُ الْغُرُورِ؛

بدانید که زندگی دنیا بازی و سرگرمی و تجمل پرستی و فخرفروشی در میان شما و افزون طلبی در اموال و فرزندان است … و دنیا جز متاع فریب نیست.»

چشم و هم‌چشمی، نوعی رقابت است که می‌تواند اخلاقی و غیراخلاقی و ارزشی و ضدارزشی باشد.

وقتی از پدیده نابهنجار چشم و هم چشمی سخن به میان آورده می شود، منظور رقابت و مسابقه در مادیات است. وگرنه مسابقه در معنویات و اخلاق و این که هرکسی در کار نیک و خیر شتاب کند و در انجام آن گوی سبقت را از دیگران برباید، بسیار کار پسندیده و اخلاقی است و خداوند در آیات زیادی آن را تشویق و ترغیب کرده و به عنوان یک ارزش معرفی نموده است.

دوست و برادر گرامی جناب آقای تاجگردون، در ایام گذشته در دورهمی ارائه گزارش عملکرد با گفتن چند کلمه‌ای احساسی و عاطفی به موضع‌گیری‌های سیاسی پرداخته اید و متاسفانه در این روزهای زمستانی و سرشار از غم و اندوه همراه با تالم خاطر در استان کهگیلویه و بویراحمد به دنبال ماهی مقصود خویش هستید؟ به دنبال جایگاه و پایگاه‌ هستید و در تلاش برای حفظ این تحفه دنیوی ناچیز؟؟؟؟؟ تاسف بار است برادر گرامی. بر رقیب می‌تازید و جهت حضور به نرمی رخصت از بویراحمد می طلبید و هم آورد طلبی می کنید و اعلام می دارید که چناچه آرزو به واقعیت مبدل گردد حائز اکثریت آری می شوید!؟؟؟!!! به رسم تکرار مکررات مجددا تاسف میخورم از نوع نگرشتان و لحن گفتاری شما برادر گرامی.

شما آیا خود را به محکمه درونی وجدان و انصاف خویش دعوت کرده اید که چرا در جلسه دورهمی گزارش عملکردتان منتقدان مجازی را نا خوش احوال خطاب نموده اید؟ فرصت برای حلالیت هزارم ثانیه هست جناب تاجگردون. اتهام‌ها مشخص است و این‌قلم نمی خواهد بازهم تکرار کند.

به هر پیمانه‌ای که ما فریاد بزنیم و بخواهیم که دخالت را متوقف کنید، متاسفانه منصرف نخواهید شد. چرا؟. چون منافع‌تان تقاضا می‌کند. می‌خواهید ثبات و پناه گاهتان را از رهگذر جنگ روانی در استان در برابر رقیبان قدرت‌مند و غول‌آسای‌ حفظ کنید؟

این حق شماست و شبیه یک نظریه هست البته شما باید خود را قوی جلوه دهید و پیمانه‌ای قدرت‌مند و توان‌مند شوید که با کسب رخصت وارد جولانگاه رقابت شوید. به‌صورت واضح و مشخص باید گفت که دخالت‌های سیاسی بدون فراهم کردن زمینه‌های داخلی میسور نیست.

رفتارهای سیاسی در حوزه جغرافیایی بویراحمد و دنا در چهارچوب قومیت بوده است و در کنارش اهرم های حزبی تاثیر گذار بوده اند. جای تاسف است یکی از سیاست‌مداران که مدام از جهاد، آرمان‌های دینی و ملی و خدمت به کشور و مردم حوزه انتخابیه اش سخن می زند، گذشته از کارنامه‌های پیشین‌اش، در موضع‌گیری‌های انتخاباتی و در فضای جدید هم آورد طلبی می کند؟ جناب آقای تاج گردون فراموش نکنید مردم و ملت گچساران هم از جنس این دیارند اشتغال و صنعت و پیشرفت می خواهند کمی به فکرشان باشید.

به این مهم توجه فرمایید: برماست که هرگونه تصمیم احساسی و دخالت را پاسخ دهیم.

جناب آقای تاجگردون شما با توجه به اینکه در اقتصاد با فلسفه نظریه بازی آشنا هستید و کاربرد این روش در ریاضی را میدانید و شاهد نتایج مثبتی بوده اید در قوه مخیله خود تصمیم نظریه بازی، در سیاست را نیز امتحان کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟

مردم بایست بدانند این نظریه بازی چگونه بوده و هست؟ پس کوتاه عرض میکنم:
نظریه بازی سیاسی در حوزه های مختلف تلاش میکند تا نتایج یک تعامل را به نفع یک طرف، به نفع همه طرفین و یا با سازش یا عدم سازش تعیین کند. نظریه بازی حضور و درخواست رخصت از رجال بویراحمد و دنا در قیاس با نظریه بازی در اقتصاد نتیجه عکس خواهد داد و نتیجه صندوق رای در نظریه بازی سیاسی پر از خالی ست.

در پایان این رخصت به حضرتعالی داده می شود که حضور بهم رسانید چرا که طلب رخصت نموده و به نوعی تصمیم گرفته اید.

جناب آقای تاجگردون نسبت به عملکرد گذشته تان نسبت به مسائل مختلف؛ پاسخگوی مردم شریف گچساران باشید و مطالبه اصلی شهروندان عزیز گچسارانی را در عمل پاسخگو باشید.
نظریه بازی سیاسی را کنار بگذارید و خدمت بی منت را به مردم پاداش دهید.
نصیحت برادرانه ای بود برادر گرامی.

*فعال سیاسی و اجتماعی

 • امير - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  به نظر من سال ۹۸ جای امثال تاج و زارع نیست
  باید بروند سر گنجی که اختلاس کردن اموراتشان را طی کنند
  البته اگه فرصت حلال کردن داشته باشند
  آه مردم دنبالشان هست

 • جان فدا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر مهندس نوروزی

 • محمودی - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  شکی نیست که تاجگردون مرد عمل هست وگچساران را گلستان  کرد چطور هر کسی سفری به گچساران می کند متوجه  ولی  …..

 • اصلاح طلب - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  سلام و درود. نظریه بازی جالب بود. تحلیلتان منطقی و واقعا جالب بود

 • مسعودنژاد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود 💐💐💐

 • بویراحمد اصیل - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  تا ج گردون در دل مردم بویراحمد جای دارد نوروزی شما از ستاد سید باقر بسمت ستاد زارع یکدفعه تغیر جهت دادی وستاد موسوی را شما و وفا نژاد کردین ستاد زارع پس تو یکی دم از روشنفکری نزن که ماهیتت شناخته شده است درود براصلاحات درود بر تاج گردون

 • دنا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  احسنت بسیار تحلیلی و جامع بود.

 • واقع بین - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر مهندس نوروزی عزیز

 • رایحه بهشت - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  واقعا این تحلیل، تحلیل بجاوشیوایی بود. واقعیت امر رو جالب فرمودین. درود برشما

 • بیکار - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  باسلام احترام خدمت دوست بزرگوارما جناب نورزی عزیزبرادروقتی حاج زارعی نتوانددراستان کاری برای مردم واستان انجام دهدوجناب تاجگردون اطلاح طلب واقعی هست وشخصی هست که ازنظرسیاست سیاست مدارزرنگ وکاربلدی هست ومتعلق به استان چهار فصل ما هستندواگردرحوزه بویراحمدودنا کاندیدشودقطعا رای بالای داردهمانطور که شخصی بنام سیدباقرموسوی را ما داریم که گزینه خوب وانسان سیاست مداری هست واگرسیدباقرموسوی هم درحوزه انتخابیه گچساران باشت کاندیدبشن از تاجگردون پیشه میگیرندوبه این دونفرسیاست مدارنخبه اقتخارمی کنیم وبایدازجمله های احساسی وقومیتی پرهیزکنیم وبایدبه عملکردشخص نگاه کنیم برادرهمانطوری جناب دکتروکیلی درتهران رای میاورندبایدتاجگردون دربویراحمدودنا رای بالای بیاورندنگران نباشیدکه جناب تاجگردون به کنایه این حرف را زدندباید جناب حاج زارعی به خودشون بیایندچرادرموردفردوگاه فقط اسفالت مهم است چرا که کارخانه اسفالت سازی مال ایشان میباشدنباید به باقی چیزهای فکردمیکردمگراسفالت چه تاثیری داردبرای فرودگاه ما دلمون خونه ازدست نماینده محترم استان جناب حاج زارعی وبایدبدانندتاریخ مصرف زودتمام میشودسیاست دولبه هست بایدمردم دارباشیدتا برلبه تیزقرارنگیرید

 • برف و آفتاب - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  اول از هر چیز درود بر جناب نوروزی عزیز بابت نگارش این موضوع
  دوم در پاسخ به بویراحمد اصیل خوب است بدانید که تاجگردون در یک فرار رو به جلو در مقابل مردم حوزه انتخابیه اش فقط خواسته با سیاه نمایی و طمطراق دوباره خود را مطرح نماید که آوازه ایشان فقط به مردم گچساران و باشت نبوده و در هر جایی از حوزه های انتخابیه استانی و خارج از استان مردم منتظرند که ایشان ورود پیدا نماید اما زهی خیال باطل!تاجگردون از روز اول که وارد کارزار انتخابی قرار گرفت فقط دنبال سهم خواهی بواسطه عضو بودن در کمسیون تلفیق بودجه مجلس و اخیرا هم ریاست کمسیون بودجه را که در کارنامه خود را دارد،می باشد.اما ایشان همیشه در محافل و جلسات صحبت از گذشته باوی و بویراحمد را دارد که چنان بوده و چنین بوده.جناب تاجگردون نیک بدانید که بویراحمد و دنا علیرغم خط و جناح بندی های سیاسی و قومی و قبله ای هیچ گاه بخاطر شما از همدیگر پشت نخواهند نمود چرا که تاریخ نشان داده که بویراحمد همان بویراحمدی است که در سالهای قبل از انقلاب با برادران بختیاری قصد فتح تهران را داشتند؛شما چرا فقط در این چند سال نمایندگی بفکر مردم گچساران و باشت هستین چرا در زمانی که معاونت سازمان برنامه و بودجه کشور را داشتین بفکر مردم دیارتان نبودین!؟حالا شما بفکر اشتغال و معیشت جوانان و تحصیلکردهای حوزه انتخابیه تان باشین که با مدرک کارشناسی و بالاتر در پشت فنس های تنیده شرکت نفت باشین بویراحمدودنا پیشکش!؟

 • بویراحمد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر سید عزیز مهندس نوروزی .درود بر سید باقر

 • امیرحسین - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  باسلام احترام خدمت برادرعزیزم سیدبزرگوارجناب نوروزی عزیزبرادرازاین نگران نباش که دکترتاجگردون بیاددرحوزه انتخابی بویراحمدودنا کاندیدبشه واگربیادحتما قبول میشه برادرچطوردکتروکیلی که ازفرزندان این استان هست درتهران رای میاره وباعث افتخارهست تاجگردون یک اصلاح طلب واقعی هست وما بااغوش بازازایشون استقبال میکنیم بله اگرجناب سیدباقرموسوی را تاید کنندهرگز کسی رای نمی اوردولی رقیبی برای تاجگردون بجزسیا باقروجودندارداگرزارع بخوادرقیب تاجگردون باشه به نظرم تاجگردون کارش اسان هست چون جناب زارع سنگ بنایی برای بویراحمدودنا حتی به اندازه هدایت خواه نگذاشته ایشان فقط دنبال منافع شخصی وفامیلهای وابسه خودهستندودیگرطایفه ها را خبلی اهمیت بهشون نداده من به جرات میگم چون ایشان هزینه ای برای فرودگاه امدفقط صرف اسفالت وروشنایی کردنندچون خودشان منافع داشتندوازواقعیت نبایدفرارکردتاجگردون یک چهره ملی هستندجنابعالی خودتان روشنفکرهستید واین را هم میدانیدکه بجزسیدباقرموسوی رقیب تاجگردون باشندفعلا رقیب دیگری ندارندوتاریخ مصرف حاج زارع محترم تمام شده مگرشما دربین مردم نیستید مگرنالهای مردم را نمیشنویدبرادرازجنابعالی انتظاربیشتری هست با تشکر

 • جواب بدهید - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  دوست و برادر گرامی جناب آقای تاجگردون،

  تاجایی که من می دانم دکتر تاج گردون نه دوست شما هست و نه برادر شما….

  یادمه که در دوران گذشته خیلی ها به مرحوم آیت الله هاشمی می تاختند و برخی معترض بودند که چرا کسی پاسخ اینها را نمی دهد و یک مرد بزرگ گفت: اینها با زدن و تخریب آیت الله بدنبال مشهور کردن نام خود هستند.

 • گچسارانی بیکار - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  تاجگردون هیچ کاری برای ما نکرده

 • نمیدونم اصلاحطبه یا اصولگرا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  سلام و درود بر این قلم زنی جوان فرهیخته و صاحب نگارش جناب سید یاسر نوروزی.
  بنده تا جایی که ایشون رو شناخته ام به این نتیجه رسیدم ایشان در تهرون اصولگرا هستند و در گچساران و استان اصلاح طلب. یکی نیست بگه آخه معامله کردن بر سر پست کمیسیون تلفیق و معرفی باهنر به عنوان نائب رئیس مجلس قضیه اش چی بود. آقای تاج گردون باید یا رویی رویی باشد یا زنگی زنگ

 • میرشکار - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  من میرشکارم نه تو. نگارنده واقعا خوب شخصیت ایشون رو تحلیل کرده نظریه بازی سیاسی جالب بود.

 • حامی رئیسی - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  به نام خدا خالق عالم هستی
  متن نوشته شده فارغ از احساس هست و جز واقعیت چیزی را شاهد نبودم. انشاالله همیشه خوب بنویسید.

 • ب رحیمی - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  احسنت. تاجگردون دوره اش تمام شده. البته مهندس نوروزی بزرگوار نگفتن تاجگردون ضعیفه.ایشون اینطور که مطلب نوشته اند و موضوع رو صریح بیان نموده اندو منظور رو خیلی جالب الک کرده اند. نظریه بازی اقتصادی با نظریه بازی سیاسی فرق دارد واقعا جالب بود

 • رنجبر - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  دوست وبرادر گرامی که خوبه نمیدونم چرا دیگران از این جمله سید بزرگوار مکدر شده اند. ایشان تا جایی که سبقه و عقبه شان را میشناسیم نیازمند این جور خطالب ها نیستند که دیگران واقعا با این جمله پژمرده شده اند

 • خون دلها خورده ایم - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  تاجگردون هیچ نکه. وجی که وه فکر پست و مقام بو یه فکری وه ایما بدبختل کنه

 • حامیان وحدت بویراحمد و دنا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر سید عظمی مهندس نوروزی عزیز.
  خییییلی زیبا نگاشتید

 • محمد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود و احسنت فقط حاج زارع

 • در جواب جواب بدهید - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  جالبه اینگار جاییت میسوزه که گفتی مهندس نوروزی دوست و برادر گفتند.آتشنشانی خبرکنیم . سید عزیز از اصلاح طلبان و بین جوانان اصلاح طلب جز شاخص ها هستند.

 • در جواب جواب بدهید - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  راستی تاجگردون به آتشنشانی میگه آتشفشانی یا به نظرم برعکس

 • رسول - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  عالییییییییییی سی جونی

 • کریم م - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  تاجگردون انسان توانمندی هست ولی درخصوص بیانیان اون شبشون برای بویراحمد اشتباه تاکتیکی کردند و این خودش ریزش آری رو می طلبه.

 • روانشناس - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  خدایی این مشاوران تاجگردون کیان. بابا جووونامون بیکارن افتادین دنبال چی. مردم استیضاحت میکنن

 • اصلاحات - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  سلام و سپاس از تحلیل شیوا و نقد فصیحتان….مردم بویراحمد و دنا رو آقای تاجگردون به چه لحاظ دست در زنجیر خود میداند .مردم گچساران رو فراموش نکن آقای تاجگردون نمیخواد جیب ما رو بزنی ….آقای تاجگردون یادمان نمیرود شما در استاندار شدن سید باقر چقدر مخالفت کردی .این مردم سید باقر رو مثل جانشون دوست دارن …سپاس مهندس نوروزی

 • مدافع حرم - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر نوروزی

 • دلشاد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  بانام خالق کل جهان هستی
  درود و سپاس بیکران از جناب مهندس نوروزی. عین واقعیت همین هست که فرمودین، بجا و نیک و برادرانه تحلیل نمودید درود بر شما برادر ارزشمند بویراحمدی ام.

 • علی ز - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر سید یاسر

 • کرم پور - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  من حامی تاجگردون بودم. واقعا تحلیلتون درست بود چرا ایشون میخواد نظریه بازی کنه الله اعلم

 • سید خندان - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  بنازم قلمت را سید عزیز. روشنگری شما واقعا زبان زد هست. جناب تاجگردون برای مطرح شدن مجدد در گچساران نام از بویراحمد برده. ودرواقع ثابت کرد که با مردم خودش هم داره بازی میکنه

 • آرامش - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود و احسنت

 • عزت خواه - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  لفظ قلمتان ستودنی هست. در تشخیص تفکرات آلوده و درمان از طریق روشن کردن اذهان در این مورد بی نظیر بودید. انشالله در این را همیشه بی نظیر باشید

 • زاغک و قالب پنیر - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  آقای تاجگردون: زاغکی قالب پنیری دید و به دهن برگرفت و زور پرید.
  نظریه بازی شما شباهت زیادی به قالب پنیر داره. اما اون قصه بوده و پند شاید روزی به دام بیفتی هرچند که به دام بدی افتادید.

 • ع- موسوی - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر برادر همیشه جاوید و جاودانم سید یاسر نوروزی

 • راستی نسب - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  زیبا نوشتید فوق العاده تحلیلهایتان زیباست

 • زنگوا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  والله مو هم خوندمش خوب اشاره ای کرده ای. لذت بردوم.ککاتوم

 • اربعین - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  به نام خدا
  راه مردانگی و درست زیستن راه مردم نیک اندیش و پرهیزگار هست.
  از اینکه مطالب شما رو میخونم جناب نوروزی بزرگوار بسیار خرسندم و واقعا از صمیم قلب دوستتون دارم

 • تاجگردون - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  تاجگردون شیر استان

 • توکل - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  شاید خودت به شخصه خودت رو شیر بدونی اما زهی خیال باطل.
  گرمسیر همیشه در سایه سرسیر بوده و خواهد بود

 • راز بقا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  راز بقای امروز آدمیان شدهداست نظریه بازی. نظریه بازی نوعی فریب قلمداد می شود جهت مطرح شدن مجدد فرد.
  مردم گچساران دیگه تاجگردون رو نمیخوان

 • رسول غفاری نیا - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر مهندس نوروزی یار همیشه درصحنه اصلاحات. افتخار مایی برادر

 • همکار - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  ای عزیزان مگه تاجگردون چیگارتون کرده چرا درمورد نماینده محترم بویراحمد ودنا جناب نوروزی نمی نویسندچرا درمورد معاملاتش نمینویسندعزیزان بدون غرض بنویسیم برادران بدون غرض کسی را تحلیل کنید چرا حاج زارعی که اگرنام جناب سید باقرنبودچشمش مجلس را نمیدید فقط بلدید ازهمدیگرتقدیر تشکرکنید عین این مدیرانی که عوض میشن ونیروی یکی دیگه هستندوجناب حاج زارع با کت شلوارجفتشون عکس میندازه برادرتاجگردون انسان قدری هست چه درسیاست چه درزرنگی و چه درکشورهمانطوریکه سید باقرانسان بزرگی هست وبرادران ما نه سردسیر داریم نه گرمسیر همون اهل یک استان هستیم وباعث افتخارهست فردی مثل تاجگردون دراستان ما هستندوباید ازاین شخصیت بزرگ وسیاسی استفاده کرد نه تخریب شما از چی تاجگردون هراس دارید همه بگن بیاید دربویراحمد کاندید بشه اون موقع مشخص میشه چقدرمحبوبیت دارندنه اینکه من بگم این اینجوری هست شما بگید اون اونجوری هست واقعیت تلخ هست نگران نباشید تاجگردون دربویراحمدنمی ایندبزارید همین کسانی که دوسرسود میکنندبمانندکه ما حقمون هست

 • عبادی فیروزاباد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  باسلام خدمت برادرنوروزی که ایشان یک چهره اصلاح طلبی هست اما من ازایشان گله مندم که چرا دکترتاجگردون را اینجوری مورد لطف خودقراردادندچرا ما اگرنمیتوانیم کاری کنیم جناب تاجگردون مقصرمیدانیم اخه نماینده محترم ما هم الحمدالله زبان دارندهم ایشان درسیاست هستندوهم ایشان یکی ازاون شخصیتهای هستندکه هم اصلاح طلب خودشون میدونندهم اصول گرا عزیزان جناب تاجگردون نماینده قدری هستندوایشان زحمات زیادی برای استان کشیدندو نماینده شهرستان گچساران وباشت میباشندوباید ازحقوق حقه این دو شهرستان دفاع کنندواگرنمی کردندباید نقد میشدندولی جناب حاج زارعی نماینده محترم ما هم زحماتی کشیدندولی این کجا وان کجا پس بی تردیدمیشه گفت اگرتاجگردون دراستان وحوزه بویراحمدودنا کاندیدبشن رای بالای دارندچرا که ایشان نسبت به رای که میارندازمردم همان شهرستان دفاع قاطع میکنندونباید جناب تاجگردون بخاطر منافع یا حزب ویا به هردلیلی تخریب نمایم ایشان هم مثل سید باقرموسوی سیاست مداری زرنگ و کاربلد هستندما به این دوانسان بزرگ افتخارمیکنیم وباید پشتیبان انها باشیم ویک صدا ازسیاسونی که حرف برای گفتن دارنددرکشوربه طورقاطع دفاع کنیم ودوست داریم جناب حاج زارعی هم نماینده با سیاست وزرنگ باشد وبتوانددرمقابل نمایندگان دیگرحق وحقوق این استان محروم را بگیرید وعمران ابادی استان را اغاز کنندنماینده فقط چهارسال اول نیاز به رای مردم دارد ودرسالهای بعد خودنماینده هست که میتواندخودرا نزد مردم محبوب نماید ورای بیاورد ما هرچه نماینده زرنگتروباسیاست ترباشد سودبیشتری به استان میرسدپس تخریب نمایندگان محترم خوب نیست وباید انتقاد سازنده داشته باشیم واشتباهتشان را گوش زد کنیم تا بتوانندازاشتباه خوددرس بگیرندوانشالا نمایندگان استان با اتحاد وهمدلی بتوانندنیازاستان محروم ما را براورده سازندوخدمتی صادقانه به مردم محروم بنمایندونباید با شب نشینی ونقشه کشی برای همدیگرهرکدام اون یکی را تخریب نمایندانشالا روزی فرا رسد که مردم استان ما به عملکرد افراد رای بدن نه به قوم قبیله و پول هرکسی بتواندخدمت ارایه نماید ودرخدمت مردم باشد حتما نماینده مردم خواهد بود ومردم با دل جان حمایت میکنند

 • زمرد - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۹:۳۸ /

  درود بر مهندس نوروزی گرانقدر

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است