«دکتر اکوانی» رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد شد

عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش افتونیوز، دکتر سورنا ستاری معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان کشور، در حکمی، «دکتر حمداله اکوانی» را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب کرد .

 در متن این حکم آمده است:

«نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان کهگیلویه و بویراحمد و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامۀ بنیاد ملی نخبگان، آئین‌‌نامه تأسیس و ادارۀ دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای‌برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمدیهای گسترده و ارزشمند استان همت گمارید .

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاهها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر یوسف نیک ‎ روز و خدمات ارزندۀ ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید»

دکتر اکوانی عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه یاسوج می باشد.

  • جاودان - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۴ /

    توفیق آقای اکوانی را از خداوند خواستاریم

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است