عباس نورمحمدی :

قانون مداری مهم ترین رویکرد مدیریتی سازمان تامین اجتماعی است

اقدامات قابل توجهی به ویژه در حوزه الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی انجام شده است .

به گزارش افتونیوز، مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد : ماهانه به طور میانگین ۲۶۰ میلیارد ریال صرف ارائه خدمات بیمه ای به بیمه شدگان و مستمری بگیران زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی در این استان می شود .
عباس نورمحمدی اظهار داشت : در حال حاضر حدود ۳۲۰ هزار نفر از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد از خدمات بیمه ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی برخوردار هستند که شامل ۴۳ درصد جمعیت استان می شود.
وی قانون مداری را از مهم ترین رویکردهای مدیریتی سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید بیان کرد و گفت : به منظور افزایش رضایت مندی و پاسخ گویی دقیق و سریع به کارفرمایان و بیمه شدگان ، اقدامات قابل توجهی به ویژه در حوزه الکترونیکی در سازمان تامین اجتماعی انجام شده است .
وی دریافت لیست و پرداخت غیرحضوری حق بیمه از کارفرمایان ، بازرسی الکترونیکی ، حذف دفترچه در مراکز درمانی تامین اجتماعی ،
طرح ساختار نوین ارایه خدمات در شعب ، پرداخت متمرکز و همپوشانی اطلاعات مقرری بگیران بیمه بیکاری ، تکمیل و بهبود سامانه اطلاع رسانی سوابق تأمین اجتماعی و ساخت پایگاه متمرکز سوابق، تشکیل پرونده و اختصاص شماره تامین اجتماعی به همه بیمه شدگان و افراد تحت تکفل آنان ، وایجاد سامانه جامع مشاغل سخت و زیان آور را از جمله اقدامات سازمان تامین اجتماعی در جهت ارائه غیرحضوری خدمات برشمرد .
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود : از دیگر خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی می توان به لایه بندی و ایجاد فرآیند شناسایی و دسترسی به سوابق ناشناس گذشته وتعامل با سایر صندوق های بیمه ای به منظور شناسایی و رفع همپوشانی های برون سازمانی ، بهره برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه ای و مشاهده پرونده کارگاهی توسط کارفرما اشاره کرد.
نورمحمدی گفت: سامانه برقراری مستمری به صورت متمرکز و غیر حضوری، تعامل و تبادل مکانیزه اطلاعات با سازمان ثبت احوال ، صدور برگ پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان اختیاری و حرف و مشاغل آزاد به صورت الکترونیکی ، اجرای طرح ابلاغ الکترونیکی احکام مطالباتی ، طراحی و اجرای طرح متمرکز اجرائیات الکترونیک ، طرح جامع بازرسی کارگاهی الکترونیک و توسعه بازرسی کشفی از دیگر فعالیت های این سازمان به شیوه غیرحضوری است .

  • سعیدبخشوده - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۲ /

    درود بر برادر عزیز و مخلص و کاری جناب دکتر نور محمدی که الحق و الانصاف تامین اجتماعی را متحول کرد وقابل اعتماد.

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است