پیام تبریک پزشک اصلاح‌طلب در پی انتصاب «دکتر نظری» به معاونت سیاسی استاندار

در پی انتصاب دکتر محمدکاظم نظری به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دکتر فرید مرادیان پزشک و از فعالان سیاسی اصلاح طلب استان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش افتونیوز، متن پیام تبریک دکتر فرید مرادیان خطاب به دکتر نظری در پی می آید:

دوست وهمکار دیرینه ام جناب آقای دکتر سید محمدکاظم نظری
سلام علیکم

انتصاب و جلوس شما فرهیخته مرد میدانهای دفاع و ایثار و خدمت و فرهنگ، که شخصیتی ممتاز و جسور و متدین و عجین گشته با معرفت و محبت داشته اید در دیدی گذشته‌نگر، مایه فخر و مباهات و دلگرمی است، و لیکن در انتظاری آینده‌نگر، رجاء واثق و وافر و مستمر داریم که با جسارت عالمانه و شجاعت عاقلانه و کیاست قانونمدارانه‌تان، پدیده‌ای نوظهور باشید از آن باب که بدانیم و بدانید و بفهمانید که در حوزه تحت سیطره و زعامت حضرتعالی، ملموس‌ترین و صد البته بدیهی‌ترین حقوق انسانها که همانا آزادی اندیشه و بیان است، در ذهن و عمل مدبرانه و خداباورانه شما نیز اولویتی مضاعف یافته است و در نظر و خاطر مبارکتان، حفظ عزت و کرامت و شوونات و حریم و امنیت مخلوقات خداوند که بدل از رنگ و گویش و دین و مذهب و قوم و تبار، فلسفتا و مبنائا موکد و مفروض نظر پروردگار است، اهمیت و اهتمامی صد چندان یافته است. بدین‌سان امیدوارم که نشان دهید که فراتر از تمجید و تکریم و تعظیم و تقلید و انفعال و تبعیت و سکوت، بندگان خدا را واجد عزت و صاحب کرامت و قابل حرمت می‌دانید.
از خداوند حی و قادر مسئلت می‌نمایم که نظری واسع و حامیانه و مضاعف و مزید بر سابق نسبت به اهالی فکر و اندیشه و علم و هنر و فرهنگ و رسانه، در خودآگاه و ناخودآگاه آن جناب مستطاب متبلور نماید. و همچنین استجابت این دعای حقیرانه و فقیرانه امثال بنده در خصوص جدیت شما در مبارزه مستمر با فسادهای گسترده و سازمان یافته بنیان برانداز و واگرایانه و تفرقه افکنانه را از ذات مقدس حی لایموت مسئلت داریم.
یقینا که صیانت شما از قانون و عدالت، تاریخ و فرهنگ، حریم و امنیت، آزادی اندیشه و بیان و کلام و سعی وافر و مستمر شما در توسعه فرهنگی و سیاسی، مضاف بر توجه خاصه به وظایف و تکالیفتان، مرضی پروردگار خواهد بود.
در پایان امید است که مسرت بنده و امثال بنده از انتصاب نیکو و پسندیده شما مستندا به نیات خیر و افعال نیکتان مستمر و مضاعف باشد..انشاء الله

ارادتمند: فرید مرادیان

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است