یاسر نوروزی

پاسخ به سخنان هدایت خواه درمورد زارعی / بگذارید نمایندگان به رسالت اصلی‌شان مشغول باشند

این حرف شما که گفتید ۷۰ درصد نمایندگان مجلس نماینده نیستند، توهین به مجلس است

به گزارش افتونیور ، بعد از اظهارات ستار هدایت‌خواه پیرامون نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخصوص نماینده بویراحمد و دنا در گفت‌وگو با خبرنگاران ، یاسر نوروزی به انتشار یادداشتی به سخنان  هدایت خواه پاسخ داده است

در این یادداشت آمده است

این حرف شما که گفتید ۷۰ درصد نمایندگان مجلس نماینده نیستند، توهین به مجلس است. جناب آقای زارعی نماینده خدوم مردم بویراحمد و دنا شخصی معتدل هست که  برنامه های دولت را قبول دارد. ایشان مگر به شما وعده شخصی داده است و خلف وعده ای صورت گرفته که اینگونه نماینده مردم را قضاوت می کنید. کل نگر باشید و از این مردم زجر کشیده در تصمیم گیری شخصی تان مایه نگذارید. این نکته را باید در نظر بگیرید که کشور ما از نظر جغرافیایی شرایط خاصی دارد و در طول تاریخ این شرایط می‌توانسته است خطرساز باشد و فشارهای اقتصادی فراوانی را ملت بر گرده خود لمس کرده اند ولی هیچگاه از قدرت تصمیم گیری در انتخاب، پا پس نکشیده اند. مردم هوشیار و آگاه و بیدارند. به هر حال در معادلات سیاسی گروه‌ شما، ایشان نمی‌گنجد چرا که  ایشان معتدل می باشد و همسوی دولت دکتر حسن روحانی ست. چون از لحاظ تفکری پارلمان مجلس با شما و تیم پایداری زاویه دارد و مردم به تفکر شما جواب نه داده اند شما هم این  حق نهایی جهت انتخاب مردم را محترم نمی شمارید و مهر باطل می زنید؟؟!!!. حق مردم انتخاب بود و آری و نه را رونمایی کردند و همه دیدند. مردم به زارعی رای دادند و ایشان و سایر نمایندگان راه یافته به مجلس وکیل مردم در اداره امور کشورند‌ و قطعا ناظر بر امورات و کارها هستند مگر شما آنجا کرسی دارید و از نزدیک شاهد جلسات هستید و شاید شما ناظر بر اجرای قانون اساسی هستید؟؟؟!!!.بگذریم جناب هدایت خواه، نمایندگان  اعلام کرده بودند که مشی اعتدالی را دنبال می‌کنند و دکتر روحانی را مجدد انتخاب کردند که مشی اعتدالی دارد. و این مهم همسو بودن را می رساند و قانون اساسی ایجاب می کند که نظارت باید وجود داشته باشد شما نگران نباشید.باید قبول کنیم که در انتخابات مجلس دور گذشته، یک نفر رای آورده و حالا زارعی نماینده حوزه انتخابیه بویراحمد و دناست. پسندیده هم نیست که مردم را به ۴۸۰۰۰هزار، ۴۶۰۰۰هزار و امثال آن تقسیم کنیم. اما این حق را بدهید مدیرانی انتخاب شوند که برنامه‌های نماینده و استاندار وقت و فعلی را دنبال کنند. کسانی که مخالف برنامه‌های نمایندگان و دولت هستند نباید در مدیریت ها باشند، اما هر کس مدیر شد، نباید برای ۴۸۰۰۰ هزار نفر کار کند و مخالف ۴۶۰۰۰هزار نفر دیگر باشد. زارعی  همانطور که وکیل مردم است،‌ نماینده حوزه بویراحمد و دناست. البته انتقادات طبیعی است و نمایندگان مجلس ابهاماتی در عمل دارند که بایست خوش‌بینانه به آن نگاه کرد. آقای هدایت خواه مگر شما دوست ندارید به بهشت بروید اما اینگونه که عیان هست همه دوست دارند به بهشت بروند. ما مردم با دارا بودن حکومت اسلامی باید کمک کنیم که دین خدا تقویت شده و مردم در مسیر دین خدا به تعالی و رشد دست پیدا کنند قوم و خویش و قبیله هم جزیی از این مردمند. از قضاوت های فاقد اعتبار بپرهیزیم و راه تعالی و رشد را با معرفت حاصل نماییم. ابزار هر معرفتی هم عقل و دل است. عقل به ما علم، برهان و استدلال و دل به ما محبت و عشق می‌دهد. در بازی های سیاسی مهربان باشیم. اعتقاد راسخ به این مهم داشته باشیم، که سید باقر موسوی جهان آباد برای مجلس آینده تصمیم گیری می نماید و کاندیدای آتی از فیلتر اصلاح طلبان با یک همدلی و همزبانی منسجم مجدد به مجلس راه می یابد و مردم در این تصمیم گیری بزرگترین نقش را ایفا خواهند نمود.

 • دوستدار یاسر - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  یاسرجان سلام/ این جانب مثل حضرتعالی نه سیاسی هستم نه اهل قلم و آنچه می نگارم فقط واقعیاتی است که روزانه در بازار و ادارات می بینم و خواهش دارم بخوان حتما.

  بپذیرید و بپذیریم دیگر دوران اشتباهات بسر آمده عزیزم و اگر روال بدین گونه ادامه یابد قطعا خروجی ها در آینده چیز دیگری خواهد بود. شما هم فشار به خودت نیار .مگر تو خیابون نمی گردی ببینی مردم چقدر ناراحتند از مجلس و از دولت. در استان ما با وجود تمام امکانات دولتی که البته اگر می گذاشتند انتخابات روال عادی خود را طی می کرد ممکن بودآقای روحانی شکست بخورد تفاوت آرا تنها ۳ هزار رای بود که جای گریه دارد برای دولتمردان.

  حتما خودت میدونی چرا ناراحت بودند مردم که این همه رای دادند به رقیب آقای روحانی. بهرحال قوم گرایی، تبعیض، بی عدالتی و پارتی بازی شکم این استان را دریده و تبدیل به غده چرکینی شده که شما بهتر از من آن را می بینید و یقین دارم از بوی تعفن وامانده های این شکم چرکین، بینی تان را می گیرید و باسرعت از کنار آن می گذرید.

  ملت شریف بویراحمد و دنا دیگر بار خطاهای گذشته را نخواهند کرد و حتما این بار فکر دیگری خواهند کرداگر روال بخواهد به همین شکل که مدیران قوم گرا اشتغالزایی های قوم گرا داشته باشند.

  بنظرم من هنوز جای تغییرات هست اما بپذیر که شرایط خیلی تغییر کرده و اصلا بر روال موردعلاقه من و شما دیگر نمی گذرد. واقع بین باشیم و واقعیت ها را به خودمان بگوییم بعد به مردم تا وجدان مان عذاب نکشد.

  یاسرعزیزم ان شالله موفق باشید اما از شما بعنوان یه بچه مسلمون دانشگاهی سادات انتظار بیان واقعیات دیگری را داشتم. بهرحال ما شما را و جریان فکری معتدل شما را دوست داشته و داریم اما اینو از من به یادگار داشته باش که اگر حاج زارعی عزیز ما دست به تغییرات گسترده مدیریتی در حوزه فامیل گرایی خودش نزند بدون شک بازنده دور بعد خواهد بود و ایشان باید این کار را بکند بنظرمن.

  مردم از تبعیض ها و قوم گرایی ها ناراحتند و اکنون حاج زارعی باید پوست اندازی مدیریتی در بین اقوام و فامیل های خود کند که اگر نکند بنظرمن نامزد انتخابات آینده نشود خیلی بهتر از نامزد شدن در این انتخابات است. ارادتمند یاسر عزیز و دوست داشتنی.

  بنظرم مردی به صمیمت و رعایت ادب حاج زارعی در حوزه انتخابیه مان پیدانمی شود و اگر در آینده شکست بخورد بدلیل حمایت های بیش از اندازه از موضوع قوم گرایی شاید باشد. بعقیده من و دوستانم ، حاجی بایستی اقدام به عزل مدیران قوم گرای نزدیک خود کند و نیروهای جدید فارغ از شائبه قوم گرایی را به کار بگمارد.

  بنظر من حاج زارعی عزیز بایستی از مدیران سایر ایلات و طوایف نیز بهره وافی را برده و لکه قوم گرایی را که در سال آینده درصورت ادامه پیداکردن به ضرر وی خواهد بود از دامن خویش پاک کند و از نیروهای جدید با رنگ و لعاب جدیدتر بهره ببرد.

  گفتنی های برادرانه را کوتاه گفتیم خواه پندگیر خواه ملال.

  ان شالله دفعه بعد که خواستی قلمفرسایی کنی چشمان خوشگل تان را برروی حقیقت های امروزی نبندی و دردل مردم حوزه انتخابیه مان را به گوش هم مردم و هم مسوولان برسانی. از در احساس باید بیرون آمد و با آسانسور عقل باید نوشت. موفق و پیروز و به امید سلامتی همه ملت و مسوولان خدوم انقلاب

 • لذبرز - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  اصلا خودت فهمیدی چی گفتی

 • لبیک یا حسین - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  ببخش یاسر چقدر پول گر فتی از اقای

 • ولایت مدار - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  حالا مثلا آقای نوروزی چی گفته که شما می گین پول گرفته زشته به خدا. هرچند من مخالف اندیشه ایشون هستم اما نباید تهمت زد

 • دلی رج - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  ای بنازمت نوروزی

 • کوگه من بال ایزنی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  باسلام. کو به قرآن بد ننوشته کو سیاست یعنی هم یو که کوگه من بال بزنی. ایسو کلانه من بال زه

 • بیراحمد - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  کورل خوب سی باقری…… حامیل حاج زارعی
  هر چی بگین راس گوتیته….. دل مردم شاد کردیته

 • کلام آخر - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود بر شرفت مهندس نوروزی سید یاسر عزیز و دوستداشتنی

 • جبهه مردمی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  متن سید چه ربطی به مدیران داره که اینقد شما سراسیمه شدین.
  واقعیت برای مخالفان اصلاح طلبی تلخه برادره من. مردم به شما نه گفتن

 • گل همیشه بهار - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  سی یاسر جونجونی…… یار سی باقر جونجونی…. حامی زارعی جونجونی…. تا ابد من دلمون ایمونی

 • بهشت - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  دوستان کامنت گذار مهندس نوروزی سید هست و احترام سید واجب خواهشمندم اگه بغضی در گلو دارید و یارای مقابله با ایشون نیستید مطالب احساسی خودتان را نگذارید.

 • وامدار خدا - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود بر سادات جلیل القدر. موافقم با نظر بهشت.
  شما توهین نکن. یا چیزی ننویس. درود برمهندس نوروزی سیاست و کیاست شما ستودنی است.

 • ده برایی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  نقدتان منصفانه هست ولی از حاج زارعی عزیز عجزانه خواهشمندیم در سطح مدیران تغییراتی لحظ نماید.

 • محمودی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  سلام و دوم آذر سالروز تولد دکتر شریعتی مبارک. درود بر سید بزرگوار و اهل قلم

 • مارگون عشقه میفهمی عشقه - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  نوروزی جان سلام. بنازمت

 • جورواجور - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  یالله. کو حرف حق چاره نیاره. گل گفتی مه نظارت و مهر تایید دس هدایت خوایه که ایگو مو هفتاد درصد مجلسه قبول نیاروم. حتما سی درصد دش وه خشونله.

 • همشهری - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  تشکر و عرض ارادت خدمت دوست گرامیم سید یاسر نوروزی. انشاالله همیشه شاد و موفق باشید. منم به نوبه خودم متن شما رو خوندم،و انتظار میره تغیراتی در سطوح مدیریتی از جانب حاج زارعی اتخاذ بشه.

 • احسنت - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  دورود بی کران

 • غضنفر - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  حقیقتا سخنان هدایت خواه کاملا درست و منطقی هست! کسانی که شک دارند از پوسته ی خود خارج و به میان مردم بیایند!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • غضنفر - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  البته حاج زارعی و مهندس نوروزی عزیز ما هستند درود برشما

 • بهارستان - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود بر حاج زارعی

 • سید رضا - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  سلام و آرزوی توفیق، احسنت

 • نانوشته - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  به نام خداوند جان و خرد
  درود بر اخلاق نیکوی شما نوروزی بزرگوار.

 • بی طرف - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  ستار هدایت خواه به جای متهم کردن نمایندگان باید راهکار علمی و منطقی اعلام می کردو اهداف خود را ارائه می داد. نه بر اساس بغض شکست در انتخابات هر حرفی رو بزنه. درود بر سید بزرگوار و خوشفکر که در ابتدای متن به محرومیت مردم و توسعه و تلاش نماینده اشاره کرده است.

 • واقعیت - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  مواضع تندجبهه پایداری ناشی از توهم است. آقای هدایت خواه خودتان را اصلاح کنید و مردم را از خود نرانید.

 • صالحی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  آقای هدایت خواه میشه بفرمایید ۳۰درصد دیگه تو مجلس کیا هستن که دوستشون داری. حتما چون ۷۰ درصد مجلس از شما نیستن خوشحال نیستی.

 • محمد - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود

 • ناشناس - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  کسانی که رای ناشرعی وارد مجلس شده اند باید هم به نمایندگان مجلس نشین توهین کنند.
  البته این حرف شما اثبات این جمله هست که شورای نگهبان صلاحیت تایید صلاحیت مجلس نشینان را ندارند.
  تمام دولتها از نظر شماها خراب بودند و ۷۰ درصد مجلس نشینان هم خراب هستند این دقیقا اثبات باطل بودن شورای نگهبان میباشد.
  .
  کاش به این یک سوالم جواب بدین.
  ان رای ۸۰ و اندی هزارتایی دو دور پیش شما از کجا آمده بود که این دوره حدود نصف آن رای رو کسب کردی

 • عزت خواه - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  اون دور درباره عزت نقشه کشیدی این دور چه نقشه ای تو کلته خوشگلم

 • حامی کرمانشاه - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  متن زیبایی بود دعوت به مهربانی در جریانات بعد از شکست سیاسی کار پسندیده هست.

 • فقط رئیسی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود بر دکتر هدایت خواه

 • زنگوا - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  حامی رئیسی من تربه وش نیکنه. نونوم هدایت خواه چه ایخو وجون مردم و مجلس

 • .......... - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  ریم سفی. اومه و دهیشت خدایی دیو مش روهوم وش ره. ایگوم احیونا نسبتی به طالبل نیاره

 • مردم سالاری - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود بر دکتر

 • تیرتاج - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  افتخارمایی حاج زارعی. مهندس نوروزی تشکر،تشکر

 • سلامتی رفقا - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود درود درود درود درود درود

 • ناشناس - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  از بدبختی های ما اینه که تو میخوای به هدایت خواه درس دین بدی! غافل از اینکه با همه اختلاف سلیقه ای که با این آدم دارم، ولی معتقدم که دو دهه است که ایشان خالصانه ترین تلاش ها را در بویر احمد برای ارتقای فرهنگ دینی مردم میکند و بدون شک رشد فرهنگ دینی مردم بویر احمد اگر به یک نفر مدیون باشد او کسی نیست جز ستار هدایت خواه.

 • بابک - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  خشوم وت اومه یه متنی سیم بنویس مثل همیشه تا بزنوم من سایتل

 • جووون - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  خخخخخ مه متنله خوت نینوشتی ملا بابک

 • حسن زاده - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  فقط سید باقر موسوی کر با غیرت

 • اصلاح طلب - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  سلام دوستان آقای حاج زارع باید جلوی بد اخلاقی استاندار رو بگیره فضا داره گرمسیری میشه.

 • بابک حاتمی د - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  با سلام درود بر شرف و عزت شما جناب مهندس نوروزی بسیار زیبا و پر محتوا بگذاریم هرچه دوس دارن بگویند 

 • مطلع - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  حاتمی کافر همه را به کیش خود پندارد با این دو تا سید گشتی بزرگ بشی اما تحویلت نگرفتن. فرق اینجاست که هرکسی یه مرتبه ای داشت. دیوانه نبودند که دیوانه ببیند و خوششان آید برو سیگارت رو بکش حاتمی جان از روی غرض به نام کسی بر علیه این دوسید بزرگوار مطلب نذار.

 • ریزعلی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  چقد اینا سوختن بابا حاج زارع به صداقت این دوتا سید قسم میخوره. واقعا خانواده سیاسی هستن و بزرگ ز اده بودن برازندشونه هر رعیتی تو گفتمان سیاسی با اینا بخواد کل بندازه له میشه

 • متاسف - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  واقعا دوستانی که بر علیه سید متن مخالف میذارن چقد بغض دارن بابا یه توصیه به مخالفان میکنم. حتما برید یه جایی باصدای بلند گریه کنید و داد بزنید خدااااااااآااا چرا من مثل این دوسید بزرگوار نیستم و نمیشم

 • خخخخخ - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  کو به قرآن نظر مخالفله که ایخونوم خندم وشو اییا په چتونه کو په چتونه

 • مدافع حرم - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  با سلام کاش این دوسید عزیز و گرانقدر به جای دفاع از برخی ها جذب ما می شدند. دوستان در کامنت هاتون به کسی توهین نکنید دستتون به این عزیزان نمیرسه چرا تهمت می زنید؟ واقعا آدم شرمش میاد

 • مقاومت - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  احترام سادات واجبه سید تاج سر ماست

 • اصولگرای حامی رئیسی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  به نام خدای خالق حججی ها
  اصولگرایی از این دو سید بزرگوار دعوت میکنه و آغوش این تمدن بزرگ برشما سید یاسر و سید عمار گشوده شده است. درود بر سادات معزز و جلیل القدر.

 • دشتروم - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  علیکم السلام
  کو غیرت یعنی نوروزی کپتونه بوندیت

 • بابک حاتمی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  شما مشکلتون با من چیه این دو سید از دوستان بنام ما هستن و احترام زیاد براشون داریم بزرگی را ما بزرگانمان اموختیم و در سیاست هر شخصی را هم تراز خود نمیدانم عمار و یاسر سالیان هست دوستان و رفیقان ما هستن 

 • سیدیاسر نوروزی - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  اوج محبت را نمی توان با پیام تقدیم کرد

  اما از همین فاصله ما مخلص خوبانیم.

 • خبرنگار - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  به خدا همین آقا وافرادی مانند وفانژاد سید باقر را کشاندند بسمت زارع وآبروی بویراحمد با انتخاب فردی ضغیف وسوپر سیاسی مانند زارع رفت وما الان شاهد ذلت بویراحمد هستیم.

 • شاد - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  آقایی که خبرنگار خودت رو معرفی کردی هر شخصی یه وزنی توسیاست داره اینکه سید باقر توسط این اشخاص تصمیم گیری میکنه خودش واقعا وزنی هست و سوال اینجاست؟ چرا شما بی وزنی

 • اندیشه سبز - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  درود خدا بر سید یاسر و سید عمار نوروزی ..بیان و منطق و ادبیات عالمانه شما و شخصیت شما بسیار محترم هست و ستودنی…..به اصلاح طلبی و دوستی با شما بزرگواران بر خود می بالم …ع _موسوی

 • کاش - ۱۳۹۶/۰۹/۲ - ۸:۲۰ /

  احسنت همیشه در دنیای خودم عاشقتم

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است