یک منبع آگاه گفت: گزینه مورد نظر زارعی به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار منصوب می‌شود. به گزارش افتونیوز، این منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی روزهای گذشته و در سایتهای استانی گمانه زنی ها در خصوص انتصاب معاونتهای استاندار صورت گرفت و تا کنون افراد مورد نظر استاندار جهت تصدی معاونت […]

یک منبع آگاه گفت: گزینه مورد نظر زارعی به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار منصوب می‌شود.

به گزارش افتونیوز، این منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طی روزهای گذشته و در سایتهای استانی گمانه زنی ها در خصوص انتصاب معاونتهای استاندار صورت گرفت و تا کنون افراد مورد نظر استاندار جهت تصدی معاونت عمرانی و معاونت اقتصادی مشخص شده اند.

وی ادامه داد: پس از مشخص شدن این دو معاونت گمانه زنی هایی در خصوص معاونت سیاسی استاندار در محافل سیاسی و خبری استان صورت گرفت و از محمدکاظم نظری فرماندار بویراحمد به عنوان گزینه قطعی تصدی این مسئولیت نام برده می شد.

این منبع آگاه بیان داشت: گزینه احتمالی برای تصدی این مسئولیت یکی از نیروهای نزدیک به غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد است که هم اکنون نیز در استانداری مسئولیتی را برعهده دارد و نام بردن از نظری برای این مسئولیت تنها برای انحراف افکار عمومی بوده و وی کماکان در سمت فرمانداری بویراحمد فعالیت می کند.

این منبع آگاه همچنین گفت: از سوی دیگر، وزارت کشور به استاندار اعلام کرده است تا پست جدید حاج فتاح محمدی مشخص نشود، انتصاب جایگزین وی صورت نخواهد گرفت. در همین زمینه گویا تاکنون دو مسئولیت در سطح ملی به دکتر محمدی پیشنهاد شده است که تاکنون برای حضور در این مسئولیتها تصمیمی از سوی حاج فتاح به وزارت کشور اعلام نشده است.

پیشتر در محافل سیاسی عنوان شده بود که دکتر نظری به معاونت سیاسی امنیتی استاندار نقل مکان می کند و شاهرخ کناری مسئولیت فرمانداری بویراحمد را عهده دار می شود. باید به انتظار روزهای آتی و تصمیمات استاندار برای تقسیم معاونتها بین خود و نمایندگان همراه دولت نشست.