تقدیر جمعی از جوانان و دانشجویان اصلاح‌طلب استان از وکیلی و تاجگردون به خاطر حمایت از خاتمی/ متن نامه

جمعی از جوانان و دانشجویان اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه ای به دو تن از نمایندگان هم استانی از آنها به خاطر نگارش نامه به رییس جمهور محترم در اعتراض به اقدامات خلاف قانون اساسی مخصوصا افزایش محدودیت ها بر علیه سید محمد خاتمی تقدیر کردند.

به گزارش افتونیوز، متن کامل این نامه در پی می آید:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جناب آقای دکتر غلامرضا تاجگردون
نماینده محترم مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی

جناب آقای دکتر محمد علی وکیلی
نماینده محترم مردم شریف تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراما، ضمن اطلاع واثق از دو وظیفه اصلی شما و دیگر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، یعنی؛ قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین و نظارت بر قوای سه گانه، تنها به این دلیل که مدت هاست به وضوح مشاهده می کنیم که متاسفانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی وظایف نظارتی خود را به فراموشی سپرده اند و از ترس رد صلاحیت در آینده، مصلحت را در آن دیده اند که آهسته به مجلس بروند و آهسته بیایند، که مبادا گربه شاخشان بزند، بر خود لازم دیدیم کوچکترین اقدام شما و ۸۴ نفر دیگر از نمایندگان اصلاح طلب مردم در مجلس شورای اسلامی، در نگارش نامه به رییس جمهور محترم در اعتراض به اقدامات خلاف قانون اساسی مخصوصا افزایش محدودیت ها بر علیه سید محمد خاتمی، را ارج نهاده و نهایت تقدیر و تشکر را از شما داشته باشیم. باشد که این گونه اقدامات ادامه دار باشد و فشارها سبب نشود که نمایندگان محترم، مخصوصا نمایندگان اصلاح طلب مردم در مجلس شورای اسلامی وظایف خویش را مصلحتانه به فراموشی بسپارند.
فراموش نکنید که چشم ها به لیست امید خیره شده است که بار دیگر امید را در دل ایرانیان زنده کنند. نکند مردم از رای خود به تکرار سید محمد خاتمی پشیمان شوند.

و من الله التوفیق

جمعی از جوانان و دانشجویان اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویراحمد

 • غلامی - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱:۰۲ /

  درودبروکیلی وتاجگردون راستی غلام محمدزارعی چکاره است وچه نقشی داردفقط موقع جمع آوری آرای مردم خودرابه دولت واصلتح طلبان نزدیک می کند

 • سیدمسلم موسوی - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱:۰۲ /

  خاتمی ام الفتنه قرن هست حقشه.

 • سیدمسلم موسوی - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱:۰۲ /

  خاتمی ام الفتنه قرنه .وهدفی جز براندازی نداره

 • ناشناس - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱:۰۲ /

  خاتمی را خدا هدایت کند

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است