بانوی اصلاح‌طلب به عنوان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد. به گزارش افتونیوز، جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای این شورا در یاسوج مرکز استان برگزار شد. در این جلسه « دکتر رقیه‌ پناهی» به عنوان رئیس دوره‌ای شورای اصلاح‌طلبان و «علی خواجوی» نیز  […]

بانوی اصلاح‌طلب به عنوان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

به گزارش افتونیوز، جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضای این شورا در یاسوج مرکز استان برگزار شد.

در این جلسه « دکتر رقیه‌ پناهی» به عنوان رئیس دوره‌ای شورای اصلاح‌طلبان و «علی خواجوی» نیز  به عنوان دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شدند.

محمد شفیع رحیمی یکی از اعضای شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال خبرنگار کبنا مبنی بر اینکه خروجی این جلسه چه بوده است؟ اظهار کرد: در این جلسه پیرامون مسائل مختلف جریان اصلاح‌طلبی بحث و گفت‌وگو شد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه نسبت به استراتژی اصلاح‌طلبان در چهار سال آینده بحث و گفت‌وگو شد.

عضو شورای اصلاح‌طلبان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این جلسه هیج بحثی مبنی بر تقابل و یا اختلاف با استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشد و تنها موضوعاتی از قبیل پیگیری مطالبات جریان اصلاح‌طلبان مطرح شد.

رحیمی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از نحوه انتخاب استاندار گلایه داشتند، تاکید کرد: هیچ حرفی مبنی بر تقابل با استاندار صورت نگرفت.

وی افزود: در این جلسه بیان شد که اصلاح‌طلبان در زمان‌های مناسب پیرامون موضوعات مختلف سیاسی و انتصاب مدیران موضع‌گیرهای لازم را اتخاذ خواهند کرد.

این عضو شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا در این شورا تنشی به وجود آمد، گفت: اصلاً تنشی وجود نداشت، متأسفانه برخی افراد معلوم‌الحال با دامن زدن به اختلافات به دنبال خودشیرینی هستند، بالاخره بیش از ۲۰ نفر این شورا عضو دارد و قطعاً در موضوعات مختلف با هم اختلاف نظر هم دارند اما در نهایت تصمیم به شکل واحد اجرا می‌‍شود.

منبع: کبنانیوز