حضور مدرسان داستان‌نویسی در یاسوج/ کارگاه آموزشی داستان‌نویسی به روایت تصویر

کارشناس فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه دو روزه آموزشی – تخصصی داستان کوتاه در روزهای ۲۹ و ۳۰ شهریور در یاسوج خبر داد.

به گزارش افتونیوز، سیدعلی حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: این کارگاه دو روزه به همت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بویراحمد ، انجمن داستان استان(متیل) و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه این دوره با حضور مهدی قزلی مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان برگزار می گردد، ادامه داد: همچنین آقایان محمد حنیف و شهریار عباسی نیز مدرسان این دوره هستند.

مسئول بخش ادبیات اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی استان با اشاره به مکان برگزاری این دوره بیان داشت: مکان برگزاری این دوره در یاسوج، بلوار رجا، رجا ۸، جاده ی دهنو، اردوگاه تفریحی کمیته ی امداد امام خمینی(ره) است.

حسینی استمرار در برگزاری این دوره ها را منوط به استقبال شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری کرد با استقبال از این دوره زمینه ای برای برگزاری دوره های آتی نیز فراهم شود.

گزارش تصویری روز اول این کارگاه:

تمامی حقوق برای پایگاه خبری-تحلیلی افتونیوز محفوظ است. استفاده از مطالب افتونیوز تنها با ذکر منبع مجاز است