یک منبع آگاه گفت: در انتخاب استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد هیچ مشورتی با «سیدباقر موسوی» صورت نگرفته است. به گزارش افتونیوز، یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: در انتخاب استاندار هیچ مشورتی با سیدباقر موسوی صورت نگرفت و دیدار با وی در حد یک عیادت ساده بود. این منبع آگاه […]

یک منبع آگاه گفت: در انتخاب استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد هیچ مشورتی با «سیدباقر موسوی» صورت نگرفته است.

به گزارش افتونیوز، یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: در انتخاب استاندار هیچ مشورتی با سیدباقر موسوی صورت نگرفت و دیدار با وی در حد یک عیادت ساده بود.

این منبع آگاه گفت: با توجه به بیماری آقای موسوی، آقای تاجگردون به همراه آقای زارعی چندی پیش به منزل سیدباقر موسوی رفته و از وی عیادت کردند و این موضوع مربوط به حدود یک ماه پیش است.

وی ادامه داد: در این نشست که یک عیادت ساده بود هیچ صحبتی از انتخاب استاندار و یا معیارهای انتخاب آن نشد.

وی در همین خصوص گفت: حتی دونفر از نمایندگان استان روز سه شنبه هفته جاری برای حمایت از دکتر خادمی و ابقا وی به عنوان استاندار به وزارت کشور رفتند ولی به آنها گفته شد که آقای خادمی به استان دیگری می روند و حتی اسم استاندار انتخابی برای استان را هم به آنها نگفتند.

این منبع آگاه در خصوص مصاحبه تاجگردون که عنوان کرده بود در انتخاب استاندار با سیاسیون استان مشورت شده این موضوع را رد کرد و گفت: برخی از دوستان اصلاح طلب حامی دولت نیز از انتخاب این استاندارجدید شوکه شده اند.

وی ادامه داد: نه تنها آقای موسوی، بلکه کلیه سیاسیون تاثیرگذار استان اعم از اصلاح طلب و اعتدال گرا از این انتخاب بی اطلاع بوده اند.