جشن پیروزی هواداران روحانی با عنوان لبخند، پیوند، پیمان و امید در تالار چشمه بلقیس چرام برگزار شد. به گزارش افتونیوز، در پی پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری هواداران و حامیان وی در شهرستان چرام این پیروزی را جشن گرفتند که در این همایش هواداران و مسئولان ستاد وی در چرام حضور داشتند. […]

جشن پیروزی هواداران روحانی با عنوان لبخند، پیوند، پیمان و امید در تالار چشمه بلقیس چرام برگزار شد.

به گزارش افتونیوز، در پی پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری هواداران و حامیان وی در شهرستان چرام این پیروزی را جشن گرفتند که در این همایش هواداران و مسئولان ستاد وی در چرام حضور داشتند.

جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری موجی از شادی را در کشور بپا کرد که هواداران و حامیان وی در چرام این پیروزی را در تالار چشمه بلقیس چرام همراه با برنامه های متنوع موسیقی و شعر در کنار هم جشن گرفتند.

مسعود قبادی رئیس ستاد روحانی در شهرستان چرام در این همایش ضمن تبریک این پیروزی و تداوم عقلانیت و تدبیر در کشور بیان کرد:از تمامی عزیزانی که در چرام برای پیروزی در این انتخابات ما را همیاری کردند تقدیر و تشکر می کنم خصوصا از جوانانی که بدون هیچ چشمداشتی همیشه یاور دولت بوده و از مسئولان انتظار می رود که در چهار سال دوم به مطالبات جوانان توجه ویژه ای نمایند.

رئیس ستاد روحانی در چرام با اشاره به حاشیه سازی برخی از دلواپسان در خصوص سند ۲۰۳۰گفت:آنها به دروغ یک تهمت آشکار را به فرهنگیان و آموزش و پرورش زدند.

وی بیان کرد:دوران مدیران دونبش در جریان دولت تدبیر و امید به پایان رسیده و این مطالبه اصلی همه جوانان و اصلاح طلبان است.

منبع:کبنانیوز