کمیته سلامت و پزشکان دکتر روحانی سه شنبه شب در نشستی که تعداد زیادی از پزشکان متخصص،عمومی،دامپزشکان،کارکنان بهداشت و پیراپزشکی حضور داشتند حمایت حداکثری خود از دکتر حسن روحانی را اعلام کردند.

کمیته سلامت و پزشکان دکتر روحانی سه شنبه شب در نشستی که تعداد زیادی از پزشکان متخصص،عمومی،دامپزشکان،کارکنان بهداشت و پیراپزشکی حضور داشتند حمایت حداکثری خود از دکتر حسن روحانی را اعلام کردند.
به گزارش افتونیوز،در این نشست همه افراد حاضر بر حمایت از اصلح ترین گزینه موجود،دیدارهای چهره به چهره و استفاده از ظرفیت مناطق روستایی برای جلب رای تاکید
کردند.
این نشست که با حضور سید ضیاالدین رضا توفیقی رئیس ستاد روحانی و دکتر توانا رئیس کمیته سلامت و پزشکان در استان برگزار شد رضا توفیقی با ابراز خرسندی از حضور تعداد زیاد پزشک حاضر در جلسه گفت: یادم هست وقتی نوجوان بودیم در استان فقط پزشکان هندی بودند اما الان درخدمت تعداد زیادی از شما پزشکان هستیم، از بهترین اقدامات دولت روحانی طرح تحول سلامت بوده است اما متاسفانه آن طور که می بایست برای این مهم تبلیغات نشده است.
رضا توفیقی در ادامه گفت:شما که از ضریب هوشی بالایی برخوردارید قطعا قدر یک دولتی که می خواهد با دانش پیش برود را می دانید.
در ادامه تعدادی از حاضران در جلسه به نمایندگی از کمیته های مختلف ستاد سلامت و پزشکان سخنانی گفتند که گزیده ای از آن ها در ذیل به طور مختصر آمده است:

دکتر یزدان پناه: از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم و هر کدام از ما چندین نفر را جذب کنیم، این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در مرحله اول انتخابات کار را تمام کنیم و اینکه در روستا ها هم فعالیت کنید که ظرفیت بالایی برای جذب رای دارد.

دکتر موسوی: ما اصلاح طلب ها همیشه مردم با ما بوده اند،اگر جایی رای نیاوردیم عیب از ما بوده است و کم کار بوده ایم.

دکتر بنام: با توجه به تهدیدهایی که وجود دارد باید حواسمان باشد کسانی را انتخاب کنیم که بتوانند با دیگر جوامع ارتباط بهتری برقرار کند، با توجه به وضعیت موجود اقای روحانی را اصلح می دانم چرا که کسی مانند ظریف را کنار خود دارد که می تواند تهدیدات را کمتر کند. به نظر من آقای روحانی رقیبی ندارد، رقیب اقای روحانی رای ندهندگان هستند.

دکتر نظری: آرایی که ما میتوانیم برگردانیم بیشتر در روستاها هست و به شدت می توان تاثیر گذار بود، در حوزه دانشگاه ها هم میتوان کار کرد و دانشجویان را ترغیب به رای دادن کرد.

آقای افروشته از کمیته بهداشت: در دولت آقای روحانی هیچ روستایی را در استان نداریم که خانه بهداشت نداشته باشد، بهورز ها قابلیت خیلی بالایی برای حذب ارا دارند چرا که در تمام نقاط استان نیرو دارند.

دکتر بهمنش: وقتی فکر می کنم که چرا به اقای روحانی رای می دهم دلگرم می شوم و هرنتیجه ای هم باشد من از انتخابم خوشحال و دلگرم هستم.

عکس: ایمان اشکوه