بانوان باید پرسشگر باشند و ازحقشان دفاع کنند و برای خودشان ارزش قایل شوند و در محیط های اجتماعی و اداری مشارکت کنند به گزارش افتونیوز، الهه شیروانی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج در حاشیه ثبت نام در ستاد انتخابات فرمانداری بویراحمد به نقش بانوان در توسعه و مشارکت شهرتاکید و افزود: نقش بانوان در […]

بانوان باید پرسشگر باشند و ازحقشان دفاع کنند و برای خودشان ارزش قایل شوند و در محیط های اجتماعی و اداری مشارکت کنند

به گزارش افتونیوز، الهه شیروانی نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج در حاشیه ثبت نام در ستاد انتخابات فرمانداری بویراحمد به نقش بانوان در توسعه و مشارکت شهرتاکید و افزود: نقش بانوان در اجتماع همانند یک مادر در خانه است که مسئول و مدیر خانه و خانواده است. بانوان می توانند در جوامع اجتماعی، محیط های آموزشی، فرهنگی و حتی سیاسی نقش آفرینی کنند.

وی ابراز داشت :زن نقش مهمی در توسعه شهرها دارد و همانطور که مقام معظم رهبری می فرماید: مرد از دامن زن است که به معراج می رود. زنان بیش از نصف جمعیت را تشکیل می دهند و بهتر است از فکر بانوان کمک گرفته شود.

شیروانی که با لباس زیبای زنان ایلیاتی در ستاد انتخابات حضور پیدا کرده بود گفت :میزان راه یابی زنان به شوراها نشانگر میزان اصلاح نگرش نسبت به آنان و رفع نگرش های تبعیض آمیز به زنان است که آنان را به دلیل زن بودن از بودن در پست های کلیدی منع می کند

این کاندید پنجمین دوره انتخابات شورای شهر گفت :بانوان باید پرسشگر باشند و ازحقشان دفاع کنند و برای خودشان ارزش قایل شوند و در محیط های اجتماعی و اداری مشارکت کنند چرا که مشارکت ما کمک به آن جامعه است، نباید فراموش کرد ما در فعالیتهای اجتماعی در بطن جامعه قرار داریم و با آن همسو هستیم.

ايجاد زيرساخت هاي اشتغال از طريق جذب سرمايه بخش خصوصي به ويژه در حوزه صنايع و معادن، ايجاد نشاط اجتماعي و استفاده از قابليت هيئت هاي مذهبي براي سرمايه گذاري در ظرفيت هاي موجود از برنامه هايي است که براي تحقق آن تلاش خواهم کرد.

گفتنی است الهه شیروانی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری، عضو سازمان نظام مهندسی و ناظر بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد است.